Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

8 модних видів плитки 2017 року

Плитка є основним елементом декору ванної кімнати і варіанти її дизайну просто нескінченні. Цього року з’являється багато нових тенденцій плитки, які задовольняють майже кожен стиль дизайну, від мінімалістського до максималістського. Уважно перегляньте ідеї дизайнерів, щоб надихнути ремонт у Вашій ванній кімнаті. Популярні тренди плитки 2017 ще довго будуть у моді!

1. Візерункова плитка

Минули дні плиткових підлог, у яких плитка у ванній змішувалася з фоном плитки коридору. У 2017 році популярна візерункова плитка, яка відображає підвищену увагу на ручну роботу та майстерність.

2. Бджолині стільники

У 2017 році популярним став візерунок плитки у вигляді бджолиних стільників. Дизайнери отримують геометричні візерунки у вигляді сот (у вигляді шестикутника). Застосовують як підлоги, так стін.

3. Кольоровий візерунок

Дизайнери збирають складні конструкції, використовуючи різні барвисті, геометричні елементи призначається, щоб заворожити око.

4. Тон “Еспресо”

Кольорова плитка безумовно є тенденцією 2017 року, але земляні тони, такі як шоколадно-коричневий буде чудовим варіантом для тих, хто віддає перевагу більш нейтральній палітрі. Плитка схожа на вимір у нейтральному просторі. Ви також можете вибрати матову варіацію, щоб конкурувати з глянсовим цього року!

5. Довга вузька плитка-метр

У тренди плитки 2017 року увійшла плитка нетипової форми. У тренді класична плитка-метро. Цього року довга та вузька плитка з’явиться у ванних кімнатах численних будинків.

6. Риб’яча луска

Тенденція на рибну луску вперше з’явилася у 2016 році, але вона, як і раніше, сильна у 2017 році. З нею Ваша ванна кімната стане по-справжньому модною та стильною. Фігурні плитки даного виду додає елемент вимірювання та передбачає більш м’який погляд для тих, хто хоче уникнути простих квадратних візерунків.

7. Вертикальна плитка

Якщо ви втомилися від горизонтального напрямку плитки метро, єдине місце, куди можна піти – вгору! Вертикальна плитка може бути розташована в шаховому порядку для несподіваної сучасної естетики, яка здатна візуально розширити кімнату. У цій ванній кімнаті використовуються відтінки сірого, щоб привернути увагу відвідувачів.

8. Квітна плитка

Зелений колір став трендом 2017 року. У цій ванній кімнаті яскравий зелений колір поєднується з більш приглушеними природними елементами (наприклад, раковиною та вікном) для балансу барвистого та безтурботного стилю.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.