Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Бажаєте зробити ремонт у квартирі? Поради щодо створення неймовірного простору

Ремонт вашого будинку

Добре використовуваний простір у наших будинках став невід’ємною рисою сучасного життя. Саме тому ті , хто хоче відремонтувати квартиру, хочуть поєднати естетику і функціональність , особливо якщо це невелика квартира. Але як це зробити?

Не залишайтеся цікавими і познайомтеся з найкращими ідеями ремонту квартир площею менше 50 кв. , адаптованими до ваших потреб та дійсно ефективними.

Щоб відремонтувати квартиру , ви повинні скласти план із реалістичним бюджетом. Це залежить від типу роботи, яку ви хочете зробити.

Ви можете запланувати зміну кольору стін,обновить мебель , щоб додати більше місця для зберігання або змінити планування кімнати. Це 9 пропозицій щодо ремонту будинку, які ми представляємо вам.

1.Зробіть кухню місцем збирання

Можливо, ви чули, що кухня – це серце та душа будинку. Зробіть свою кухню місцем збору, додавши острів їдальні , який дозволяє цій важливій зоні бути відкритою для вітальні. Якщо ви хочете зробити кухню ще кориснішою, ви можете використовувати острів як перегородку між двома кімнатами, а також можете створити цей ефект за допомогою свого обіднього столу.

2. Відділення приватного від публічного

Цей поділ багато в чому залежить від того, скільки людей проживає в будинку. Якщо мешканців більше двох, загальні кімнати повинні бути більшими, ніж окремі кімнати .

Якщо у вас є діти, плануйте кімнату як зону відпочинку, навчання та ігор, цього можна досягти за допомогою багатофункціональних меблів. У прохідних та перехідних зонах з однієї кімнати до іншої доцільно використовувати невеликі розподільні ніші, де можна розмістити шафки для збирального посуду або пральні.

3. Ремонт квартири: два санвузли краще

При ремонт квартири обробка двох ванних кімнат стає головоломкою. Подумайте про те, щоб спроектувати головну ванну як повністю особистий простір, з’єднаний з головною спальнею. У другій ванній кімнаті ви можете розмістити душ і туалет окремо, а раковину залишити зовні. Використовуйте нейтральні кольори, щоб кімната не здавалася переважною. .

4. Оптимальне використання освітлення

Відкрийте простір, але завжди дотримуйтесь структури вашої статі, такої, як колони, балки, несучі стіни та інші елементи. Мета, яку ви повинні досягти, – це гарна вентиляція, що забезпечує свіже середовище, а також гарне освітлення з природним освітленням, де це можливо.

Штучне світло також допоможе вам у вашому проекті ремонту. Використовуйте світлодіодні стрічки, лампи та прожектори, щоб грати з тінню та світлом .

5. Маленькі меблі, але великих габаритів

Чим більше меблів у кімнаті, тим вже вона здається, навіть якщо вона невелика. При ремонті квартири пропонується використовувати великі та суцільні меблі, які не відволікають погляд і дають відчуття простору, у всіх зонах, де це можливо.

7. Використовуйте високі частоти

Ця ідея відмінно підходить для приміщень заввишки понад 3,5 метри. Площа будинку, яка ніколи не використовується, може бути використана для створення інших невеликих просторів, таких як: Б. Горища, де можна влаштувати спальню або маленьку кімнату, вигравши таким чином квадратні метри.

8. Модульний та багатофункціональний підхід – варіант

Система модульних меблів на замовлення також є рішенням, яке дозволить отримати максимальну віддачу від запланованих житлових реформ. Тому що в цій кімнаті можна спати, а потім, склавши або розклавши частину меблів, використовувати зону для прийому їжі, роботи або просто як житлове приміщення.

9. Розсувні двері – чудові союзники

У деяких випадках, коли ви хочете усамітнення, особливо в квартирах відкритого планування, ви можете встановити розсувні двері, наприклад. B. Відділення вітальні від спальні. Вони бувають різних розмірів, повністю настроюються та оснащені системами плавного відкривання та закривання, що полегшують переміщення дверей.

Висновок: ремонт квартири

Ваш будинок повинен бути не тільки красивим, але й ефективним, добре провітрюваним, екологічно чистим та економічним.  

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.