Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Дизайн маленької ванної кімнати

Найпоширеніша проблема, з якою стикаються власники малосімейних квартир – дуже маленькі розміри ванної кімнати. Під час ремонту доводиться вирішувати непросту проблему: як грамотно розпланувати кімнату, щоб вона була одночасно функціональною та не захаращеною? На самостійно зробити яскравий дизайн маленької ванної кімнати набагато простіше – варто лише підключити фантазію та трохи попрацювати. Наша стаття допоможе полегшити ваше завдання та підкаже цікаві ідеї для маленької ванної кімнати.

Дизайн маленької ванної кімнати. Фото

Завжди в тренді використовувати білий колір у ванній кімнаті!

Сучасний дизайн ванної кімнати площею 2,5 кв.м.

Ванні кімнати в старих будинках мають площу 2,5 кв.м. Хоч це і виняток, але все ж таки буває. Для таких приміщень рекомендуємо мінімальну кількість полиць та отворів у стінах, а також ванну невеликого розміру.

Сучасні маленькі ванні кімнати. Дизайн фото. Площа менше 4 кв.м

Наявність тумбочки під умивальником дозволить зберігати миючі засоби, запасне мило та шампуні в легкодоступному місці. При цьому тумбочка зовсім не заважатиме Вам!

Сучасні маленькі ванні кімнати. Дизайн фото. Площа менше 4 кв.м

Площа до 4 кв.м.

Багато квартир мають площу приблизно до 4 кв.м. Іноді в таке приміщення доводиться помістити унітаз разом з раковиною. При вдалому компонуванні сантехніки можна виграти додаткове місце для подальшого креативу! Щоб не тільки досягти зручного розміщення, але й візуально розширити простір, сучасний дизайн невеликої ванної кімнати можна обладнати таким чином:

Сучасна ванна кімната в яскравих кольорах!

Сучасна ванна кімната в яскравих кольорах

Дзеркало на всю стіну допоможе зорово розширити ванну кімнату:

Дзеркало на всю стіну у ванній

Дзеркало на всю стіну у ванній

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.