Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

ДУШОВА КАБІНА: 10 СПОСІБ ЇЇ УСТАНОВКИ

Дуже модна душова кабіна приваблює дедалі більше домогосподарств. У будівництві чи ремонті це тепер необхідно у багатьох проектах. Захоплення, яке можна пояснити його елегантним дизайном та практичністю у повсякденному житті. Ви впали на душову кабіну? Відкрийте 10 можливих макетів, щоб надихнути вас!

1. Скляний кубічний душ

Душова кабіна за визначенням відкрита, але якщо ви хочете максимально уникнути бризок води, насолоджуючись відчуттям відкритості, скляний куб є ідеальним. Цей тип установки полягає у декоруванні душу великими гладкими скляними стінами. Рівень доступу також дотримується, як і дуже плоский душовий піддон і дуже зручний розмір душа XXL. Дуже стильний, цей тип установки особливо підходить для просторих ванних кімнат.

 

2. Встановлення під кутом

Великою перевагою душової кабіни є те, що вона дозволяє максимально ефективно використовувати будь-який простір у ванній кімнаті. Тому його можна вставити під кутом чи під ухилом. Однак при такому типі планування у ванній кімнаті слід дотримуватися певних заходів, таких як ширина не менше 80 см в душі і ухил від 1 до 3% для полегшення відведення води.

3. Душ, схований за узголів’ям

Вітер у вітрилах батьківського люксу. Тому, щоб створити атмосферу, гідну найкращих готелів, ви можете розділити кімнату на дві частини на рівні узголів’я. Для цього досить просто визначити спальну зону ванної кімнати, розмістивши душову кабіну за перегородкою, у якої встановлено ліжко. Таким чином, простір ванної кімнати залишається стриманим, пропонуючи багато повсякденної практичності.

 

4. Душ 2 у 1 + ванна

Наявність душу та ванни допомагає задовольнити потреби кожного члена сім’ї. З іншого боку, щоб встановити ці дві одиниці обладнання, необхідно мати достатньо місця у ванній кімнаті. Тим не менш, є хитрість, що дозволяє встановити і те, і інше: розташувати душову кабіну поруч із ванною або послідовно. Все, що вам потрібно зробити, це залишити достатньо місця між ванною та душовою перегородкою, щоб насолоджуватися великим комфортом.

5. Довге встановлення

Цілком класичний, цей тип установки є найпоширенішим. Таким чином, душ прикріплюється до стіни та закривається єдиною скляною стіною. Поздовжня установка заощаджує місце для встановлення умивальника або навіть ванни. І все це, насолоджуючись комфортним простором усередині душу. Щоб стандартизувати ванну кімнату і візуально заощадити простір, розгляньте можливість використання однієї й тієї ж статі в душі та в іншій частині ванної кімнати.

6. Душ у центрі кімнати

Тут душова кабіна знаходиться в центрі кімнати і сама по собі стає прикрасою. Як витвір мистецтва, він виділяється та привертає увагу. Для досягнення такого розташування необхідно мати достатньо місця у ванній кімнаті, щоб можна було розвернути центральний душ. Потім можна встановити дві перегородки, що утворюють прямий кут, а також скляну стіну. Щоб по-справжньому виділити душову кабіну, подумайте про вибір яскравого кольору для перегородок.

7. Прохід із низькою стінкою

Низька стінка у ванній кімнаті елегантно відокремлює зону душа від зони умивальника, не загороджуючи при цьому світло. Для цього ви можете вибрати просту напівстіну або низьку стіну, покриту скляною плиткою, або скляний дах, щоб зберегти світло. Простий трюк для чіткого визначення різних зон ванної кімнати.

8. Душова кабіна у стилі салону краси

Для цього повсякденного комфорту душова кабіна може бути спроектована як інститут. Ви виберете для цього теплі та природні кольори, встановіть невелику лавку для сидіння в душі та інтегруєте ніші та полиці, вбудовані в душ, для ваших косметичних засобів. Низька стіна, увінчана скляною перегородкою між душовою кабіною та умивальником, також дозволить вам усамітнитися.

9. Планування у стилі сауни

Душова кабіна у суто фінському дусі цілком можлива. Покриваючи стіни та стелю душовим деревом, ви отримаєте душ, що створює враження перебування в сауні. Однак, щоб уникнути ефекту «хижки», розгляньте можливість встановлення дуже вишуканої скляної перегородки для душу та вибору світлих тонів для решти ванної кімнати.

10. Душова кабіна, вбудована в нішу

Ви можете скористатися перевагами ремонту вашої ванної кімнати, щоб створити дизайнерський і затишний душ одночасно. Для цього можна оптимізувати кут, що вже є у вашій ванній кімнаті, або відновити простір старої шафи, щоб вставити душ у нішу. Оточена трьома стінами та закрита скляною стіною, душова кабіна стає дуже зручним простором. Для ще більшої конфіденційності ви можете вибрати непрозору стіну або смарт-скло, яке стає непрозорим, коли ви перебуваєте в душі.


Отже, який тип душа змушує вас мріяти або надихає вас на майбутнє нових або ремонтних робіт? Дайте нам знати ваші побажання у коментарях!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.