Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Душова кабіна чи ванна – що краще?

У процесі ремонту ванної кімнати ви можете зіткнутися з дилемою: вибрати ванну або встановити душову кабіну? Вибір досить складний, оскільки вони мають свої переваги і недоліки. За допомогою наведених нижче порад ми намагатимемося полегшити вам остаточне рішення.

Про душову кабіну

Якщо ваша ванна кімната є невеликим простором, то вибір найкраще зупинити на душовій кабіні. Його перша перевага – економія місця. Душова кабіна також особливо зручна для людей похилого віку, яким важко увійти або вийти з ванної кімнати. Отже, за допомогою душової кабіни заощаджують час, сили і навіть здоров’я, адже такий варіант безпечніший. 

Душова кабіна також забезпечує чистоту вашої ванної кімнати, адже, на відміну від ванної, вода не розливається по всьому приміщенню. Можна сміливо сказати, що душові кабіни створені для сучасної людини та її стрімкого способу життя. Ви приймаєте душ швидко і комфортно, тим самим допомагаючи довкіллю, тому що споживаєте мало води.

Які недоліки душових кабін? Насамперед слід зазначити, що вони потребують частого чищення, яке часом забирає багато сил і часу. Також для сімей із маленькими дітьми наявність душової кабіни не зовсім зручний варіант.

Про ванну

Немає нічого кращого, ніж почуватися як удома, коли ви приходите додому після стомлюючого дня, приймаєте теплу ванну та розслаблюєтеся. Цей процес має навіть функцію полегшення фізичного болю та психологічного полегшення. Навіть прийняти гарячу ванну у холодні зимові дні – велике задоволення. Перш за все, цей комфорт є основною перевагою ванної кімнати.

Існує так багато різноманітних дизайнів і форм ванної кімнати, що вона впишеться в будь-який інтер’єр. Якщо ви встановите його правильно, ванна кімната стане навіть таким же центром координації в центрі ванної кімнати.

Ванна кімната ідеально підходить для дітей та їхньої безпеки.

Щодо недоліку, то як душову кабіну складно мити, так і догляд за ванною. На ньому часто з’являються подряпини або плями від води, тому необхідно регулярно чистити. Якщо ванна кімната є маленьким простором, ванна кімната може «забрати» багато місця. Це також незручно для людей похилого віку або людей з обмеженими можливостями, яким важко пересуватися.

Душова кабіна та ванна разом

Якщо ви сумніваєтеся у прийнятті остаточного рішення, то можете встановити у ванній душ і ванну одночасно. Важливо, що простір дозволяє вам це зробити. Така практика прийнята в багатьох сучасних квартирах, коли ванна кімната обладнана скляними панелями, а також включає душову. Результат справді дуже красивий, зручний і привертає увагу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.