Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Гіпсокартонні роботи в квартирі Ірпеня та Бучі

Гіпсокартонні роботи в Ірпені та Бучі – етап ремонтно-будівельних робіт, що включають обробку споруду перегородок, обробку стін, укосів, декоративних ніш, звичайних, одно і багаторівневих підвісних стель. Мета проведення таких робіт – додаткова тепло-, звукоізоляція, а також створення певного виду декоративних елементів та приховування інженерних комунікацій. Такі роботи можуть проводитись при ремонті квартири в Ірпені та Бучі.

Гіпсокартонні роботи виконуються із застосуванням гіпсокартону різного виду та якості. Гіпсокартонні листи використовуються для створення міжкімнатних перегородок, облицювання стін, підвісних стель та створення конструкцій різної форми. Гіпсокартон (Ірпінь) має різні розміри за довжиною, шириною і товщиною.

Гіпсокартонні роботи в Ірпені, Бучі. Де та як виконуються?

Виконання гірсокартонних робіт в Ірпені,Бучі можливе в приміщеннях будь-якого типу, це може бути: житлове приміщення, господарська або громадська установа. Гіпсокартон (Ірпінь Буча) має популярність завдяки екологічній безпеці – він не токсичний. Знаходять застосування звукоізоляційні якості та вогнестійкість. Теплоізоляційні властивості гіпсокартону наближені до властивостей дерева. Гіпсокартон обробляють стіни і стелі, не використовуючи при цьому водорозчинних будівельних сумішей, тобто застосовується технологія сухого будівництва. Готові, встановлені листи гіпсокартону фарбують, клеять шпалери, облицьовують керамічною плиткою, або наносять фактурну штукатурку.

Стелі з гіпсокартону Ірпені та Буче. Монтаж

З гіпсокартонних листів легко звести підвісні стелі. Великим плюсом при проведенні гіпсокартонних робіт (Ірпінь, Буча) є те, що підготовчі роботи проводити не потрібно. Поверхня може залишатися такою, якою вона є. Каркас може бути сталевим чи дерев’яним. Наша компанія виконує монтаж стель із гіпсокартону в Ірпені тільки по металевому каркасу. Перед тим, як розпочати виконання такого виду роботи, потрібно точно підрахувати кількість необхідного гіпсокартону та зробити розрахунок конструкції.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Гіпсокартон Ірпінь та Буча. Недоліки

Одним із найголовніших недоліків гіпсокартону – його міцність. Ви не можете закріпити на ньому важкі елементи декору. Від середнього удару на гіпсокартоні утворюються вм’ятини. Також, гіпсокартон (Ірпінь, Буча) має низьку пористість – це означає, що листи практично непроникні для повітря, а це негативно відбивається на мікрокліматі в приміщенні. Установка каркасу зменшує площу приміщення. У споруджених гіпсокартонних стінах можуть мешкати різні гризуни, комахи, а якщо в приміщенні є вогкість, може з’явитися і цвіль. У процесі експлуатації через вібрації може порушитися стабільність конструкції і на стиках гіпсокартону виникнуть тріщини. Тому, вирішивши провести гіпсокартонні роботи в Ірпені і Бучі, зверніть увагу на кожну молочу, а особливо, на матеріал, що використовується для монтажу.