Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Капітальний ремонт квартир в Ірпені та Бучі

Капітальний ремонт квартир в Ірпені та Бучі – повноцінне виконання комплексу робіт, зосереджених на реконструкцію Вашого житла. Якщо косметичний ремонт квартири полягає лише у проведенні оздоблювальних робіт, то капітальний ремонт квартири (Ірпінь) – складніший та об’ємніший процес.

Капітальний ремонт квартири в Ірпені та Бучі полягає у виконання не тільки великого вигляду оздоблювальних робіт, але й робіт інженерного типу, таких як: заміна електрики, сантехніки, системи опалення та вентиляції. Звернувшись до нашої компанії, капітальний ремонт квартир (Ірпень.Буча) буде виконаний на найвищому рівні та в узгоджені терміни. Ціна і тривалість виконуваних ремонтних робіт, може змінюватись в залежності від складності поставлених завдань та розміру приміщення. У капітальний ремонт квартири в Ірпені та Бучі входить заміна вікон, дверей, комунікацій, електрики, а також оздоблення всіх поверхонь. Довіривши виконання всіх найменувань робіт з виконання капітального ремонту квартир (Ірпінь, Буча) професіоналам нашої компанії, Ви надовго забудете про ремонт. Якщо Вам захочеться трохи змінити інтер’єр, досить просто зробити косметичний ремонт квартири і Ваша квартира знову набуде нового стилю.

Основні етапи проведення капітального ремонту

Крім цього, в рамках капітального ремонту можуть бути проведені роботи з розробки проектів усіх інженерних систем квартири – опалення, електричні мережі, водопроводу, а також узгодження їх з керуючою компанією будинку і державними інстанціями. Якщо Ви хочете самостійно виконати капітальний ремонт квартири (Ірпінь, Буча), то необхідно запастись: навичками, знаннями, часом та необхідним інструментом. Для того, щоб зробити ремонт у квартири з маленькою площею, потрібно приблизно 2 місяці, а якщо ж спробувати виконати самостійно капітальний ремонт квартири в Ірпені з великою площею, то у Вас піде не менше 3 місяців.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Капітальний ремонт в Ірпені та Бучі під ключ

Виконання капітального ремонту можна виконувати з переплануванням або без перепланування. Фахівці нашої компанії допоможуть розібратися з основними питаннями щодо всіх видів робіт, оскільки капітальний ремонт квартир під ключ має на увазі комплексний підхід.

Капітальний ремонт квартир в Ірпені та Бучі передбачає наступні види робіт:

Капітальний ремонт квартир (Ірпінь та Буча). Вартість робіт

Якісний не завжди дорого коштує. Хоч його ціна і дорожча, ніж ціна косметичного, але він виправдає себе своєю надійністю та збережеться на довгі роки. Якщо у Вас є сумнів щодо бюджету, необхідного для проведення даного виду робіт, ми завжди допоможемо знайти компромісне рішення. Усі ціни договірні з поетапною оплатою!