Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Квартира під ключ (як це?)

Ремонт квартир под ключ в Ирпене и Буче

Все частіше у сфері ремонтно-будівельних робіт вживається вираз ремонт під ключ. Дана пропозиція від будівельних компаній з’явилася досить давно, але багато хто досі не має уявлення про цей вид послуг.

Головна перевага такого ремонту полягає в тому, що клієнту здається повністю підготовлене до експлуатації житло. І має на увазі виконання всіх етапів ремонту, починаючи від проектування, складання кошторису, підбір та закупівля матеріалів, і закінчуючи повною підготовкою квартири до затишного та комфортного проживання.

Етапи ремонтних робітРемонт квартир під ключ в Ірпені та Бучі

Першим етапом буде вибір дизайн-проекту квартири. Ви можете вибрати готовий проект з тих, що були повністю створені нашими першокласними спеціалістами з дизайну.

Величезний вибір стилів і напрямків, різні колірні рішення, різноманіття матеріалів, що використовуються, не залишать нікого байдужим і зможе задовольнити навіть найвибагливіших клієнтів. Також, наші майстри будуть раді запропонувати можливість створення дизайну інтер’єру за вашими задумами, допоможуть втілити в реальність ваші уявлення про ідеальний інтер’єр вашого житла. Вам достатньо зробити малюнок або просто висловити всі побажання на словах, досвідчені дизайнери створять ескізи вашого проекту.

Наступним етапом після вибору або створення проекту буде складання кошторису та підбір будівельних матеріалів. Фахівці нашої компанії допоможуть з вибором найкращих варіантів, що підходять вам як за вартістю, так і за якістю. Досвідчений майстер підкаже, які матеріали найкраще підійдуть вам за експлуатаційними характеристиками, екологічністю, довговічністю, а також безпекою. Після погодження кошторису, складається договір, який гарантує вам виконання роботи на найвищому рівні та завершення робіт точно вчасно. Далі всі етапи ремонту під ключ повністю виконують спеціалісти нашої компанії.

Ремонт квартир під ключ в Ірпені та БучіРемонт под ключ

Ремонт під ключ почнеться з демонтажу старих віконних рам, дверних отворів та інших зайвих предметів. Перевірка та заміна всіх комунікаційних систем, таких як проводка, каналізація, опалювальні системи, підведення водопостачання.

Висока кваліфікація наших співробітників убереже вас у майбутньому від несподіваних «сюрпризів»: замикання дротів, протікання труб тощо.

Всі оздоблювальні роботи будуть виконані професійно, що в свою чергу заощадить витрати на матеріалах, а також продовжить термін експлуатації.

Після завершення обробки підключаються електроприлади, встановлюється сантехніка, розставляються предмети інтер’єру. Після остаточної перевірки всіх експлуатованих систем слід фінальне прибирання від пилу та бруду. Прийнявши та схваливши проведений ремонт, ви зможете, без будь-яких доробок, вселитись у вашу нову квартиру мрії!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.