Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Напівсуха стяжка механізованим способом

Механізована стяжка підлоги має кілька найменувань, її також часто називають «напівсухою». Обидва назви за своєю сутністю чітко відображають специфіку укладання стяжки в такий спосіб.

Нинішнє будівництво потребує стрімких, вірних та високоточних рішень. Автоматизоване вирівнювання стяжки дозволяє зробити добротне покриття без значних витрат часу. Процес виконується стандартною піщано-цементною сумішшю з додаванням армуючих волокон. Механічна стяжка підлоги – це висока ефективність та брак шлюбу.

 

Переваги механізованого методу укладання стяжки

Використання техніки усім етапах дозволяє гарантувати якість, виключає вплив людського чинника. Для невеликих приміщень застосовують комплекс з пневмонагнетателя і затиральної машини, в промислових масштабах оптимально використовувати кілька бригад.

Механізована стяжка має такі переваги.

• Короткий термін висихання, тому що застосована суміш містить набагато менше води.
• Висока ефективність: за добу облаштовується до 250 м2 стяжки.
• Скорочення технологічних перерв: ходити по стяжці можна через день, через 4-5 днів можна проводити монтаж керамічної плитки або керамограніту.
• Ідеальна горизонтальна поверхня з перепадом до 2 мм на 2 м, якої неможливо досягти ручним способом.
• Виключено ризик утворення тріщин та недоліків унаслідок поліпропіленових волокон та невеликого числа вологи.
• Немає необхідності у фінішному вирівнюванні, що зменшує час та вартість будівництва.
Автоматизована спецтехнологія – це нинішнє рішення, що гарантує високоточний результат у мінімальні терміни.

Механізована стяжка – недорога підлога за короткий час

Спосіб не вимагає залучення дорогого та масштабного автопарку. Розчин готується в бункері з піску, цементу, води, пластифікатора та армуючої фібри на будівельному майданчику. Подача здійснюється по гумових рукавах або шлангах, переміщення забезпечує розчинонасос. Таке транспортування допустиме на відстань по горизонталі до 200 метрів та на висоту понад 100 метрів. Приміщення, де проходить монтаж, залишається абсолютно чистим: суміш готується за його межами та подається у необхідній кількості потроху.
Стяжка машинного типу зажадає електричного джерела живлення 220В тільки для затиральної машинки: пневмонасос працює на дизельному паливі і може застосовуватися на будь-яких об’єктах і в будь-який час року. Внаслідок високої продуктивності, оренда та обслуговування техніки окупаються меншою вартістю облаштування квадратного метра. Відсутність недоліків після заливки не вимагає витрат на їх корекцію. Оптимізація часу укладання знижує будівельний кошторис загалом.

Потрібне механізоване обладнання

Процес називається механізованим у зв’язку з тим, що для влаштування цієї стяжки використовується спеціальна будівельна техніка – розчинонасос і затирочна машина. Пневмонагнітач (насос) є механізмом розміром з легкову машину, який поєднує в собі компресор і замісний бункеро для змішування компонентів. Пневмонагнітель мобільний, легко переміщається як на будівельному майданчику, так і за її межами. Замісний бункер є особливою ємністю, що має придатний об’єм 0,2 кубічних метра, виготовлену з листа сталі, покритого броньованими захисними листами заліза, які змінюються в міру зносу.
Саме в цей бункер засипаються всі необхідні компоненти (цемент, пісок, поліпропіленова фібра, пластифікатор, вода), після чого замісна ємність герметично закривається, проводиться автоматизоване перемішування перерахованих матеріалів (процес змішування триває близько 2-х хвилин). Однорідний цементно-піщаний розчин з армувальною добавкою подається під тиском стисненого повітря за особливими гумовими шлангами на об’єкт до місця укладання, а там вже вирівнюється з підтримкою правил, і в результаті шліфується та трамбується затирочною машинкою.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.