Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Натяжні стелі в Ірпіні та Бучі.

Існує два типи натяжних стель: із звареної вінілової плівки (ПВХ) та тканинні безшовні

Натяжна стеля з ПВХ Стеля з вінілової плівки виготовляється під індивідуальні розміри та конфігурацію приміщення. Виготовлення відбувається на виробництві шляхом зварювання смуг полівінілхлориду шириною від 1 до 5 метрів на ТВЧ-верстатах. При монтажі полотно натяжної стелі розігрівають газовими гарматами до температури 70 градусів, після чого розм’якшується плівка, і її розтягують на попередньо змонтований профіль. ПВХ стелі поставляються у різних кольорах та фактурах (глянець, сатин, мат, замша тощо). До недоліків стель з ПВХ плівки можна віднести низьку морозостійкість (хоча для приміщень, що опалюються, цей фактор значення не має) і меншу, в порівнянні з тканинними стелями, міцність. Відмінною перевагою таких стель є водонепроникність (легко відновлюються після затоплення) та естетичним зовнішнім виглядом. Найбільш популярні фактури – глянсова, матова та сатинова. Глянцеві стелі дозволяють досягти цікавого ефекту з погляду дизайну. Глянсові стелі мають широку колірну гаму. Відмінна характеристика – дзеркальне відображення. Приміщення візуально збільшується під час використання таких полотен. Недоліками глянцевих натяжних стель, у порівнянні з матовими та сатиновими, є більш помітна на дзеркальній поверхні лінія шва в деяких випадках при великих площах приміщення. Матове полотно – класичний варіант. Така стеля легко впишеться в будь-який інтер’єр і не відволікатиме увагу від декоративних елементів приміщення. На матових натяжних стелях не буває відблисків і відблисків, завдяки чому вони точно передадуть будь-який вибраний вами колір. Сатинові стелі схожі з матовими, але рельєф їх гладкий, завдяки цьому світловідбивні властивості полотна посилюються, і він здається сліпучо білим. Сатинова фактура надає легкого відображення світла, полотно набуває практично перламутрового відтінку.

Тканинна безшовна натяжна стеля Тканинні безшовні стелі є текстильним полотном трикотажного плетіння з поліестерової нитки, полотно рівномірно просочується сумішшю на основі полімеру — поліуретану, потім віджимається, сушиться і каландрується. Полотно безшовних стель поставляються рулонами шириною до 5 метрів, індивідуального припасування під конфігурацію приміщень не потрібно. Для монтажу полотно відпускається потрібним погонажем з рулону та без додаткової обробки та нагрівання фіксується у монтажному профілі. Безшовні стелі поставляються як у білому, так і кольоровому виконанні. Безшовні стелі за характеристиками міцності наближаються до традиційних методів обробки, не бояться негативних температур.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Монтаж

Важливим фактором вибору натяжної стелі є швидкість установки: час монтажу однієї стелі середньої складності в приміщенні середнього розміру становить кілька годин. Більше того, необхідно помітити зручність планування та підготовчих умов для проведення ремонтних робіт загалом. Монтаж натяжної стелі найчастіше проводиться на завершальних стадіях ремонту після завершення пильних робіт. Виклик спеціалістів для вимірювання призначається перед наклеюванням шпалер. Перед монтажем натяжної стелі потрібна спеціальна підготовка приміщення, що включає забезпечення вільного доступу до стін приміщення по периметру стелі, герметизацію щілин, очищення поверхні стелі від погано закріплених або нерівних деталей. Поклейку кімнати краще робити після монтажу натяжних стель. а ось «брудні роботи» бажано закінчити до.