Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Початок ремонту в новобудові з чого розпочати

Вторинка та новобудова відрізняються між собою. І не тільки сучаснішим плануванням квартир, зручними та широкими кухнями та розумною площею коридорами, а й особливістю ведення там ремонту. У чому його відмінності? З чого почати робити ремонт у новобудові стоїть, а де дії будуть марною витратою сил і коштів?

З чого розпочати ремонт у новобудові без оздоблення: поетапно

С чего начать ремонт в новостройке

Перше, про що варто нагадати, це не про особливості житла у новобудові. А про те, що будинок тут новий. І перше, чого варто дочекатися – його усадки.

Тому ремонт у новобудові може і має бути без оздоблення. Чистові роботи слід відкласти на 1-2 роки після проведення чорнових.

Важливо! Якщо немає часу чекати, і хочеться в’їхати в чисто оброблену квартиру, слід не просто провести обробку в новобудові, а використовувати новітні технології, які є превентивними нормами по відношенню до будівлі, що гуляє. Сюди відносяться плаваючі технології, демпферні стрічки, використання арматури та накладка компенсаційних швів.

В іншому, роботи в новобудові будуть виглядати приблизно так:

Планування квартири

Докладний план робіт починається з того, що треба побачити на завершення. Тому, чи буде дизайн-проект від професіонала або ви заощадите на цих розтратах, треба спочатку знати, які і де будуть поставлені меблі, який стиль треба буде реалізувати в тій чи іншій кімнаті. Від цього залежить багато моментів: монтаж електромережі, розведення тру та інше.

Підготовчі роботи

Багато хто пропускає перший пункт і вважає цей відправною точкою, яка відповідає на запитання, «починаємо ремонт у новобудові, з чого почати». Але це зовсім негаразд. Хоча підготовка реально важливий процес. Треба позбутися непотрібних речей, що підлягають заміні.

Первинні роботи

Якщо ви думаєте, що першими кладуть труби, роблять стяжку та інше – це не зовсім так. Спочатку продумують звукоізоляцію. Без її наявності ви житимете з сусідами «ніби в одному ліжку». І це реально заважатиме. Так що – не скупіться на неї.

Далі йде проведення електрики. Хоча б тимчасового. Інакше навіть будівельники не зможуть виконувати поставлені завдання та «рухатися» далі.

Важливо! Якщо вам доводиться жити у квартирі, увімкніть у статтю побічних витрат стару сантехніку. Митися і впорядковуватися все одно доведеться і власникам, і будівельникам. Тому старенький чи тимчасовий унітаз та раковина все одно мають стояти у квартирі у новобудові.

Зведення перегородок, штроблення стін

Це проводять, якщо потрібно поставити нові розділники. Найчастіше тут задіяні листи гіпсокартону та блоки.

Прокладання кабелів

Йдеться про все: інтернет- та ТВ-кабелі, прокладання електромережі та підведення антен. Тут ще раз треба згадати, що ще до початку ремонту слід продумати, що і де стоятиме. Адже у кожної техніки та меблів спочатку має бути своє місце у квартирі у новобудові. Тоді вона виглядає стильно та класно.

Вирівнювання поверхонь

Стіни і стелі до обробки повинні бути рівними, а підлога мати стяжку. Без цього неможливо рухатися у бік «чистових робіт». Якщо треба – на цьому етапі проводиться теплоізоляція. Іноді один і той же матеріали може бути тепло-і звукоізолюючим. Він коштує трохи дорожче, але замінює собою одразу 2 статті витрат.

Опалення та інсталяція

На даному етапі переходимо до ремонту ванної та монтажу радіаторів опалення. Якщо в новобудові це все вже зроблено – значить, ви заощадите на цій статті витрат, і в кошторисі виявиться менша сума.

Плитка

Якщо треба зробити монтаж плитки, його намагаються зробити одразу в кількох приміщеннях одночасно. Виготовляють спочатку укладання на стінах і потім — на підлозі.

Монтаж постійної сантехніки

З цього моменту можна вважати, що половина пройдено. Але якщо будівельники вміють дбайливо ставитися, то монтаж сантехніки відбувається в плівці. Це убереже її від можливих міні-ушкоджень та надмірних опадів пилу.

Оздоблення приміщень начисто

Ось і настав час для обклеювання шпалер, фарбування стін та монтажу підлогового покриття. Але до них проводять фінішне вирівнювання статі. А також ошпаклювання та оштукатурювання стін. Щоб приміщення було оброблене начисто, варто пам’ятати про фарбування стелі, установку укосів і підвіконь.

Двері та стаціонарна техніка

На даному етапі настав час вмонтувати двері, зібрати кухонний гарнітур, встановити кондиціонери та витяжку, вмонтувати плінтуси, встановити прилади освітлення.

Прибирання

Як завжди – завершальний етап: прибирання. Після ремонту в новобудові треба дуже добре прибратися. Інакше сміття та запах фарби та клею не піднімуть вам настрою ні на йоту.

З чого починати ремонт квартири в новобудові: починати самому чи з фірмою?

С чего начать ремонт в новостройке

Що ж робити, коли вирішено, з чого варто починати ремонт у новобудові? Зробити сеанс релаксу, заплющити очі – і приступити до всього, що пишуть в інтернеті або показують у роликах на Ютубі. Зрештою, виявити, що не вистачає будівельного інструменту, досвіду, розладнатися і піти «виливати душу з другом». І це ще не найгірший варіант. Тому що в гіршому випадку, гроші і час вкладені, сили більше немає, і в кінці ви раптом розумієте, що зіпсували безліч матеріалу і треба все починати спочатку. А на це вже немає жодного з необхідних ресурсів.

Тож чи не простіше найняти професіоналів? Тільки справжніх, а не шахраїв. Їм можна довірити перетворення своєї квартири та не думати про порядок начала ремонта в новостройке.А просто – оплачувати кошториси і насолоджуватися життям, будучи впевненим, що профі не допустять помилок і помилок!

Ремонт ванни в новобудові з нуля: з чого почати

С чего начать ремонт в новостройке

Трохи вище серед перерахованих етапів проведення ремонту в новобудові написана скромна фраза – можна переходити до ремонту ванної. Але за нею ховається цілий процес. Давайте розглянемо, що тут відбувається і з чого почати ремонт у ванній новобудови лучше.

Оцінка стану

Оцінивши «масштаб трагедії» і відзначивши, що обробки у ванній немає, слід продумати безліч «де розмістити»:

  • перегородки;
  • трубопровід;
  • електрику;
  • штробування стін;
  • прокладання канавок;
  • прилади освітлення.

Вирівнювання поверхонь

Вирівнювання поверхонь відбувається так само, як і у всій квартирі. Плюс – не забуваємо про звуко-і теплоізоляцію.

Опалення

Наявність труб опалення робить ванну більш зручною для прийняття водних процедур.

Монтаж плитки

Укладання плитки зазвичай веде той самий фахівець. Спочатку він монтує її на стіни, потім на підлогу.

Встановлення постійної сантехніки

На цьому етапі встановлюється душ/ванна. А також, якщо санвузол з’єднаний, стаціонарний унітаз.

Оздоблення ванної в новобудові

Якщо не всі стіни у ванній викладені плиткою, залишається зайнятися їх оздобленням. А також закінчити питання зі статтю. Якщо треба встановити підвісну стелю – саме час. В крайньому випадку, зараз можна побілити або пофарбувати.

Двері

Монтаж дверей, як кажуть профі, краще проводити паралельно у всій квартирі.

Додаткові поради від професіоналів

Враховуючи, що ремонт у ванній проводиться у квартирі, розташованій у новобудові, рекомендовано:

  1. Укладати недорогу плитку, але симпатичну. Відповідь на питання, чому, проста: через час, після усадки та деякої зміни геометрії будинку, кахель почне покривати мікротріщинами. Це неминучість. Щоб не страждати на даремно витрачені гроші, варто спочатку зробити монтаж недорогої плитки.
  2. Труби краще купувати пластикові. І не про економію. А про те, що пластик є найбільш підходящим із матеріалів під будь-які зміни температури. Йому не страшний струмінь води та корозія.
  3. Якщо у ванній або суміжному санвузлі є вікно, монтуйте ПВХ-профіль. Він стійкий до деформування, вогкості, вологи та навантажень.

З чого варто розпочинати ремонт у новобудові: кімнати

С чего начать ремонт в новостройке

 

Щоб розпочати ремонт кімнат у новобудові, можна скористатися порадами по етапах ремонтних робіт. Але для цих приміщень треба провести ретельну оцінку, згадавши багато факторів:

  1. Кімнати не повинні бути прохідними. Іноді це заважає сім’ї, де кожен має свій особливий ритм життя або вирішив зустріти друзів. Тому оцініть, можливо, вам знадобиться встановити перегородки в житло.
  2. Функціональність та площа. Якщо в спальні тільки сплять, то навіщо там залишати багато місця? Маленька та компактна, вона буде ще більш затишною та індивідуальною.
  3. Пропорції дизайну інтер’єру. Невеликі за висотою стелі кімнати не можуть бути порожніми. Інакше вони здаються сплюснутими. Тому правильні перегородки, арки та шафи – вам на допомогу!
  4. Починають ремонт із далеких від входу кімнат. Це як завжди. Так що немає різниці, яка завершальна кімната — спальня, робочий кабіні або вітальня, починати треба з неї.
  5. Вікна використовуються правильно. І часто за ними визначають, яку функцію матиме кімната. Якщо вікна просторі і дають яскраве сонячне світло – краще, щоб це була вітальня або їдальня, у крайньому разі – навчальне приміщення. Але не спальня.
  6. Проводячи ремонт, не забувайте ще до початку балконів. Цей простір можна використовувати як додатковий органайзер або релакс-зону. Але також — об’єднати із сусідньою кімнатою, розширивши корисну житлоплощу, утепливши та проклавши шумоізоляцію на балконі.

Використовуючи всі знання та поради наших спеціалістів, ви не просто перетворюєте нову квартиру в новобудові. А проведете розумний ремонт, враховуючи усадку будинку та його специфіку. Успіхів у ваших починаннях!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.