Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Ремонт квартири: адаптація у п’ять кроків

1. Оцінка ситуації

Ви купили квартиру, отримали її у спадок або живете в ній якийсь час і потребуєте ремонту? Для початку потрібно з’ясувати, в якому стані знаходиться квартира і що взагалі потребує ремонту. При цьому дивляться на вікна, інсталяції, підлогу, паркет, стіни, меблі. Помилки, такі як, наприклад. поява цвілі в кутах та їх причині. Квартиру обмірюють, малюють поверховий план і описують стан окремих елементів. Ви також можете знайти професіонала, будівельника чи архітектора, який допоможе вам на наступному етапі.

2. Ідея ремонту житла

Після оцінки ситуації є сенс скласти комплексний план бачення того, що ви хочете від квартири! Люди часто беруться за ремонт невеликими частинами, переважно через гроші, іноді навіть час. Так паркет міняють один раз, потім вікна, потім санвузол ремонтують тощо. Звісно, можливий повний ремонт. Незалежно від того, чи займаєтеся ви ремонтом частинами або повністю, рекомендується знати, чого ви хочете досягти в кінці! Потім ви зможете наближатися до цієї остаточної ідеї з кожним кроком.

3. Плани житла та візуалізації житла

Викладіть свою ідею на папері і архітектор може допомогти. Разом із планами він також може зробити візуалізації кінцевого вигляду окремих кімнат, проконсультувати на вибір матеріалів та меблів. Перш за все, це стане в нагоді, якщо ви вирішите змінити план поверху і, можливо, зламати або видалити стіни. У багатоквартирних будинках потрібна експертна оцінка, тому що необхідно визначити, чи це є несучими стінами чи ні. У разі несучих стін жодних втручань не допускається, а в інших необхідно оцінювати вплив на статичну міцність будівлі.

4. Інвентаризація робіт із пристосування житла та матеріалів

Коли ідея доопрацьована, складається опис необхідних робіт та матеріалів для реставрації. Інвентаризація виконується будівельником, архітектором або підрядником. Необхідно визначити тип і якість матеріалів, які можуть відрізнятися. Хороший перелік робіт дозволяє отримати порівняні пропозиції від окремих підрядників та спростити оцінку витрат. Ціна на опис робіт обходиться в мізерну суму ( 400-500 грн ), але дозволяє значно заощадити. Якщо ви робите проект ремонту самостійно, зверніть особливу увагу на етапи. Відокремлюйте грубі будівельні роботи від ремісничих робіт та доопрацювання. Просто діліть роботу на «брудну» та «чисту». Так що паркет укладаємо наприкінці, також за малярськими роботами. Особливу увагу слід приділити сантехнічним та електричним установкам. Якщо ми хочемо мати гарний будинок, нам потрібно комплексно подумати про всі вимикачі та роз’єми. Будь-які подальші зміни обійдуться нам дорого, але ми також можемо зруйнувати підлогові та настінні покриття.

5. Вартість ремонту будинку?

Зрештою, звичайно, все крутиться довкола ціни. Це залежить від кількості втручань, типу та якості використовуваних матеріалів та багато іншого. При капітальному ремонті із заміною меблів ціна на матеріали нижчої якості починається від 2500 грн/м2 і далі сягає 6500 грн/м2 і вище. Якщо вам потрібна допомога архітектора, це буде коштувати вам близько 750грн/м2, а для великих площ і того менше, що мізерно мало в порівнянні з вартістю всього ремонту, але може заощадити вам багато часу та грошей, і результат буде набагато кращим візуально.

6. Резюме

Займіться ремонтом вдумливо, спершу оцініть ситуацію, потім сформуйте бачення того, якою ви бажаєте бачити квартиру в результаті. Визначтеся з поверховими планами, зовнішнім виглядом та ціновим діапазоном матеріалів, і за хорошого переліку робіт отримайте пропозицію підрядника з рекомендаціями. Архітектор може вам у цьому дуже допомогти. Це може заощадити багато часу і грошей і виправити різні помилки. Зрештою, переїхати в будинок з урахуванням ваших потреб. Якщо вас цікавить ціна ремонту квартири чи будинку Вам допоможекомпанія remontirpin.

Раніше: Якщо ми заважаємо будівництву, дуже добре запитати у статика. Тоді: Навіть старі стіни можуть стати гарним елементом у відремонтованій квартирі у сучасному стилі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.