Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Ремонт квартири під ключ, ремонт будинку під ключ

Ремонт може привести в гнів і відчай навіть найоптимістичніші пари та найміцніші сім’ї. Як знайти підрядника, який працюватиме не на себе, а створюватиме гарний будинок за нашими побажаннями? Як вибрати перевірених підрядників? Скільки ми можемо собі дозволити, не виходячи за межі бюджету? Що робити, коли ми виявляємо приховані проблеми за стелями, у стінах та під підлогою? Як вести за собою натовп виконавців, які постійно критикують роботу попередника, перекладають руки та піднімають ціни?

На сьогоднішній день спектр наших послуг розширився практично до всіх оздоблювальних будівельних робіт. Маючи багаторічний досвід та набуті знання, а також злагоджену команду, сьогодні ми можемо взятися за роботу практично на будь-якому об’єкті.

Ремонт приміщень завжди є бажаною інвестицією, оскільки значно підвищує якість життя. Зазвичай ми вирішуємося на ремонт квартири в Ірпені, коли виявляємо, що невеликими косметичними корекціями ми вже не досягаємо бажаних результатів, які для нас дуже важливі. Нове планування кімнат, свіжопофарбовані стіни та нове обладнання – це як свіжий вітер, який дме та приносить щастя у наші будні. При ремонті квартири в Бучі ми радимо вам, як вибрати найкращі та водночас найдоступніші матеріали, які повністю задовольнять ваші вимоги до естетики та якості. Ми планомірно ремонтуємо приміщення, щоб виконана робота та втручання були взаємопов’язані. Ми уникаємо масштабних будівельних втручань у простір, використовуємо прості та розумні рішення, такі як можливе знесення стін, встановлення нових перегородок, опускання стель, усі малярські роботи, укладання плитки, ..

Разом з вами ми складаємо найкращий план ремонту житлових чи робочих приміщень. План включає опис робіт, графік та кошторис суми інвестицій. Під час самого ремонту завжди можливі виправлення, які узгоджуються та затверджуються як інвестором, так і підрядником.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Важливі дрібниці

Ремонт квартир в Ірпені має проводитись з використанням якісних матеріалів. Це не означає, що сума витрат на ремонт квартири повинна прирівнюватися до дизайну та елітного, оскільки не завжди допустимий рівень якості визначається ціною. У продажу завжди є дешевші аналоги дорогих оздоблювальних матеріалів, що належать до середньої цінової категорії, при купівлі яких власник житла не переплачує за гучне ім’я фірми або за бренд. Чорнова обробка підлоги та стін, особливо в холодну пору року, особливо примхлива до якості матеріалу. Адже низькоякісні суміші довше сохнуть, що за несприятливих умов холоду та високої вологості може призвести до утворення грибка.

Переваги зимового періоду у ремонті очевидні й у покупці матеріалів, наприклад, на вікна та їх встановлення пропонуються значні знижки. У такому випадку необхідно враховувати кліматичні особливості регіону, оскільки при стійких негативних температурах нижче мінус 5-10 градусів за Цельсієм монтаж склопакетів проводити неможливо.

Один із важливих напрямків у ремонті, на якому не варто економити – прокладання електричної проводки, встановлення електрообладнання. Передбачити на цьому етапі максимальну кількість споживачів електроенергії дуже важливо, щоб у подальшому виключити небезпечне та неестетичне підключення приладів за допомогою подовжувачів та переносних розеток типу «пілот». Не рекомендується прокладання проводів усередині стіни по діагоналі, тільки по горизонталі та вертикалі, тому що з часом при необхідності просвердлити в стіні отвір складно буде розрахувати розташування проводки. Для додаткових кабелів (телебачення та інтернет) краще придбати плінтуси із вбудованими каналами для проводів.

Всі поверхні до чистового оздоблення повинні бути ідеально вирівняні – оштукатурені, нанесена шпаклівка. У разі значної кривизни стін виручать гіпсокартонні листи, їх монтаж досить простий і навіть допоможе заощадити на чорнових матеріалах та роботах.

Існує ще велика кількість нюансів, які необхідно врахувати задля досягнення прийнятного результату ремонту. І, незважаючи на те, що багато етапів можна зробити власнику своїми руками, рекомендується на основні роботи залучати кваліфікованих фахівців, особливо це стосується установки електротехнічного та сантехнічного обладнання, об’ємних та «брудних» чорнових робіт зі стяжки та штукатурки. Економія часу та сил іноді набагато вигідніша, ніж економія коштів на вартості цих важливих робіт.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію