Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Ремонт квартир під ключ в Ірпені та Бучі

Ремонт квартир «під ключ» – це комплекс робіт, який включає як декоративне оздоблення приміщення, так і заміну електрики, сантехніки, підлогового покриття і багато іншого.
Всі ці роботи спрямовані на підвищення комфорту вашої квартири.
Декоративне оздоблення, яке буде виконане за всіма Вашими побажаннями, принесе затишок на довгі роки

Багато хто, хто збирається зробити ремонт квартири в Ірпені або Бучі, зустрічаються з поняттям «ремонт квартир під ключ». Це термін має на увазі цілий комплекс заходів, спрямованих на реалізацію дизайнерських рішень замовника та повну підготовку приміщення до комфортного проживання протягом тривалого часу. Починається все з дизайнерського проекту, до складу якого входять план квартири, розташування освітлення, меблів, підбір оздоблювальних матеріалів. У разі проведення перепланування – влаштування отворів та стін, розробка електропроекту та сантехнічного плану. Якщо стоїть завдання заощадити і бюджет обмежений, дизайн проект можна розробити самому. У разі, якщо житло є вторинним, і було задумано перепланування під ключ, попереднім етапом підготовки є демонтаж усіх непотрібних елементів обстановки. Знімаються підлоги, шпалери та лакофарбові покриття, плитка, демонтуються перегородки згідно з планом перепланування. Це один з найпильніших процесів ремонту квартири, так як він включає прибирання і вивіз сміття приміщень.

Наступним етапом є влаштування перегородок згідно з розробленими планами та штукатурні роботи зі стінами. Потім йдуть електромонтажні роботи, оскільки після чистового оздоблення замінити проводку буде майже неможливо. Вони включають розміщення згідно з планом розеток та вимикачів з урахуванням розрахунку навантажень основних споживачів. Далі йдуть сантехнічні роботи, що включають встановлення нової сантехніки, елементів обробки та труб водопостачання, заміну інженерних комунікацій, складання сантехнічної шафи. Потім, за потреби, заливається нова цементна стяжка і вирівнюються стіни та стелі. Вирівнювання поверхонь має відбуватися під керівництвом професіоналів, тому що якість цього блоку робіт безпосередньо вплине на чистове оздоблення квартири та її зовнішнього вигляду.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Як провести дешевий ремонт квартири під ключ?

Щоб зробити ремонт в квартирі (Ірпінь, Буча) і не розоритися, не варто шукати найнижчу оплачувану пропозицію на ринку або проводити роботи своїми руками – велика ймовірність, що результат вам не сподобається, а витрати збільшаться в багато разів. Ми проводимо обробку з матеріалами, забезпечуючи привабливу ціну через кілька причин: