Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Ремонт у дитячій кімнаті природними матеріалами.

Ремонт квартир під ключ в Ірпені та БучіДіти це наше майбутнє, інвестиція в майбутнє людства. Якими виростуть наші діти, таким і буде (майбутній) світ. Гуляючи наших дітей різною хімією, роблячи ремонт із матеріалів, які завдають шкоди здоров’ю, ми калечимо їх здоров’я. .Щоб цього не відбувалося, потрібно дбати про середовище, яке їх оточує. Слідкувати за тим, що вони їдять і в яких приміщеннях живуть.

І не забувайте найголовніше: “Не все те золото, що блищить”. На упаковці (з-під матеріалу) може бути написано, що матеріал «еко» і навіть може додаватися сертифікат, але не завжди це означає, що даний матеріал дійсно екологічно чистий. Перевірте склад матеріалу. Якщо виробник не показує повний склад свого продукту, відповідно йому є що приховувати, значить у цьому матеріалі є або продукти нафтохімії, або пластифікатори, або ще якісь речовини, які краще не використовувати в дитячій кімнаті. Ремонт квартир под ключ в Ирпене и БучеПри обробці дитячої кімнати потрібно дуже серйозно підходити до вибору матеріалів, тому що діти і вагітні жінки найбільш чутливі до хімії, якій напхані поширені будівельні матеріали. Але, на щастя, зараз є вибір. Вибір на користь натуральних фарб – вони гіпоалергенні і не несуть жодної шкоди здоров’ю. Вибір на користь натуральних глиняно-піщаних штукатурок, які, крім того, що гіпоалергенні, ще й регулює вологість усередині приміщення. А оптимальна вологість у кімнаті дитини – це запорука здоров’я, захист від більшості поширених дитячих захворювань. Такої вологості можна добитися, тільки використовуючи натуральну штукатурну суміш.

Покриття підлоги в дитячій кімнаті має бути не тільки екологічно чистим, але й функціональним, у цьому плані дуже добре підійдуть – натуральний лінолеум, натуральна пробка або підлога з натурального дерева, покритого натуральним маслом або воском.

Ремонт квартир під ключ в Ірпені та БучіОсобливо старанно потрібно підходити до вибору меблів. Дитячі меблі, які зараз виготовляються і продаються, не завжди є високоякісними, не завжди в цих меблів використовуються натуральні фарби або натуральне дерево, натомість дуже часто застосовується дешеве ДСП, з великою кількістю формальдегіду, що міститься в ньому.

Ну і, звичайно ж, не забувайте, що бажано не ставити пластикові вікна в дитячій кімнаті. Нехай хоча б одне вікно у вашій квартирі буде із натурального дерева. А ваша дитина не дихатиме шкідливими випарами, що виділяються ПВХ-профілем. Вже доведено, що пластиковий профіль у процесі своєї експлуатації виділяє дуже багато шкідливих речовин. І не секрет, що деякі країни вже повністю відмовилися від використання ПВХ-профілю у вікнах і зараз замінюють встановлені раніше пластикові вікна на дерев’яні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.