Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Рівні складності на ремонт квартир у новобудовах Ірпіня

Квартира в новобудові – це чудова можливість оформити житло саме так, як хочеться власнику. Здавалося б, ремонт квартири в новобудові не повинен представляти особливих проблем, адже в цьому випадку немає необхідності в демонтажі старих віконних рам, міжкімнатних дверей, підлогових покриттів, перегородок і так далі. Проте новий будинок – це свобода реалізації фантазій. Ремонт у такій квартирі таїть у собі ряд прихованих небезпек, однією з яких є можливе усадження будинку. Ризик усадки досить великий – за статистикою, їй піддається майже третина всіх новозбудованих будинків.

Чим вона загрожує? Найнеприємніше наслідок усадки – це псування готової обробки. Тріщини на стелі та стінах, спучування підлогового покриття, деформація віконних укосів.

Усадка відбувається протягом 1,5-2 років з моменту побудови будівлі. Але це зовсім не означає, що потрібно чекати на два роки, живучи в квартирі з голими стінами. Робити ремонт можна і треба. Головне– выбрать ответственного подрядчика, який виконає якісний ремонт, розрахований на можливе усадження.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.