Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Шпаклювання стелі під фарбування

Шпаклювання стелі під фарбування для новачка – це зовсім не складно. Для цього звичайно потрібна практика, але якщо уважно вивчити послідовність виконання кожного етапу роботи, жодних складнощів з цим у Вас не виникне. І звичайно ж, головне взяти широкий шпатель – це дійсно важливо!

Шпаклювання стелі під фарбування. Ґрунтовка

Якщо на стелі робилися штукатурні роботи, то стартову шпаклівку необхідно наносити перпендикулярно напряму штукатурки.

Наносимо шпаклівку на шпатель і акуратно протягуємо по стелі. При проходженні маяків шпатель необхідно трохи розвертати, щоб не повторювати ямки маяків.

Другий шар шпаклівки наносити перпендикулярно першому. Між шарами необхідно пройтися шпателем та зрізати зайві, якщо таке залишилося.

Перші два шари шпаклівки виробляються стартовою шпаклівкою. Після них необхідно обробити кути між стелею та стінами, акуратно пройтися шпателем та зрізаємо зайве.

Після цього почати шпатлювати від кута, а потім почекати повного висихання стелі, зачистити стелю під лампочку, використовуючи великий наждак. Тепер необхідно зробити ґрунтування стелі. Спочатку потрібно пройтися кутами, а потім основною поверхнею.

Після цього необхідно пройтися фінішною шпаклівкою. Напрямок шпателя при нанесенні шару шпаклівки вже не має. Завдяки застосуванню широкого шпателя, Ви побачите, як легко і швидко йде процес шпаклювання.

Завершивши шпаклювання стін фінішною шпаклівкою, дочекатися висихання шару і пройтися стелі дрібним наждаком, використовуючи лампу.

Якщо побачите будь-які подряпини, що не сподобалися, пройдіться в тих місцях повторно фінішною шпаклівкою.

Тепер, коли все ідеально, можна сміливо приступати до фарбування стелі!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.