Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Стяжка підлоги в Ірпені та Бучі

Сьогодні при оздобленні квартир, офісів та інших приміщень використовують чотири різновиди стяжки:

  1. традиційна – використовується цементно-піщаний розчин та велика кількість води;
  2. напівсуха – цементно-піщаного розчину із застосуванням малої кількості води;
  3. суха – використання спеціального сипучого матеріалу;
  4. наливна підлога.

Кожен із цих видів має свої переваги та недоліки.

Стяжка підлоги Ірпені та Буче. Особливості

Напівсуха стяжка в Ірпені або Бучі робиться швидше за інших і дозволяє відразу ж після виконання робіт приступити до укладання фінішного покриття підлоги, на відміну від інших технологій, які потребують тривалої перерви. Недоліком сухої стяжки є знижена водостійкість. У технології традиційної стяжки в Ірпені, Бучі використовується велика кількість води, що робить можливим протікання на нижні поверхи, при цьому необхідно очікувати від одного до декількох днів для твердіння розчину. Це збільшує час готовності стяжки для укладання фінішних покриттів, які потребують низької вологості основи. Дуже нелегко забезпечити якість площини основи під фінішне покриття підлоги, що іноді призводить до необхідності додаткового вирівнювання підлоги за допомогою наливної підлоги. Наливні підлоги – спосіб здійснити вирівнювання основ, які мають малі відхилення від необхідних величин і при цьому у них мінімальна товщина – кілька міліметрів. Такі важливі варіанти необхідно враховувати та застосовувати, якщо у Вас немає можливості облаштувати стяжку іншими способами, технологія яких вимагає, щоб товщина була не менше 40 мм. Напівсуха стяжка за рахунок її значної механізації може бути зроблена за один день у приміщенні площею до 250 квадратних метрів, а це дуже проблематично при виконанні робіт традиційним або сухим методом. Завдяки якості поверхні даного виду стяжки, вона придатна для укладання на ній найпоширеніших видів фінішних покриттів підлоги.

Що таке напівсуха стяжка підлоги?

Напівсуха стяжка – це механізована технологія створення гладкої основи із застосуванням цементно-піщаного розчину. Для зміцнення основи часто використовують матеріали з армуючим ефектом (наприклад, фіброволокно чи метал).

На назву методики вплинула невелика кількість води, яка додається до складу порівняно з мокрим розчином. Ця перевага дозволяє суміші сохнути значно швидше.

У процесі виконання напівсухої стяжки підлоги під ключ наші фахівці застосовують цемент, пісок та фіброволокно для приготування суміші, а також демпферну стрічку та поліетиленову плівку, які потрібні для самої процедури укладання. Подається склад за допомогою спеціалізованого пневмонагнітача на відстань до 150 метрів, що дорівнює висоті 30-поверхового.

Укладання напівсухої стяжки проводиться в квартирах, новобудовах, котеджах та будь-яких інших приміщеннях і складається з кількох основних кроків:

1. Перший етап полягає у підготовці об’єкта (очищення від бруду та сміття, усунення тріщин та сколів, обробка цементом місць сполучення стін та підлоги та, якщо присутні цвіль та грибок, усунення їх за допомогою антисептика).

2. Потім встановлюється контрольний рівень, щоб у результаті вийшла ідеально гладка і рівна основа, а також точного розрахунку необхідного обсягу суміші.

3. Для запобігання виникненню пошкоджень між підлогою та стінами встановлюється демпферна стрічка. Потім підлога застилається поліетиленовою плівкою і закріплюється маячковий профіль, на який будуть орієнтуватися робітники.

4. Далі у професійному пневмонагнетувачі механізовано замішується розчин та подається по рукавах на місце виконання роботи (він може готуватися також і заздалегідь). Суміш складається з митого піску, портландцементу ПЦ500Д20, фіброволокна та невеликої кількості води.

5. Готова суміш наноситься на основу, рівномірному розподілу сприяють встановлені маяки. Потім майстри правилом вирівнюють основу, трамбують та накривають поліетиленовою плівкою.

6. На наступному етапі проводиться сушіння, яке займає 24 години. Проте переміщатися по конструкції у спеціальних бетоноступах можна вже за 12 годин. Суміш є пухким матеріалом з малим вмістом води, що сприяє значній економії часу. Це дає можливість складу сохнути набагато швидше.

7. Заключним моментом укладання є шліфування затиральної машиною для додаткового вирівнювання.

Після закінчення всіх найважливіших процедур та повного затвердіння основи можна приступати до обробки. Кожне покриття для підлоги вимагає індивідуального підходу. Різниця полягає не тільки в технології укладання, а й у часі висихання стяжки до початку роботи з оздоблювальним покриттям. Наприклад, лінолеум стелиться через 12 днів, а для покриття ламінатом потрібно чекати висихання конструкції 20 днів. Якщо Ви вибрали як обробку ковролін, то почекати доведеться 2 тижні, а якщо плитку – то всього через тиждень. вдома.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Стяжка підлоги в Ірпені та Бучі. Ціна

Ціна на стяжку в Ірпені або Бучі залежить від багатьох факторів, які можуть призвести до різних відносних оцінок вартості робіт, виконаних тим чи іншим способом. На малих площах вартість стяжки, яка виконана традиційним методом, буде нижчою, ніж сухим методом і напівсухим. Чим більше площа, тим більша перевага напівсухої стяжки в грошах. Якщо порівнювати ціну та якість, то найефективніший варіант – це напівсуха стяжка підлоги в Ірпені.