Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Сучасний дизайн ванної кімнати у хрущовці

Створити сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці складне питання, адже санвузол становлять дуже невелику частину житлового фонду. Дуже часто квартира вимагає глобального перепланування, щоб можна було розмістити всі необхідні елементи. У ванній кімнаті ситуація стає критичною, адже місця катастрофічно не вистачає.

Часом доводиться жертвувати тим чи іншим видом сантехніки. Як зробити грамотне перепланування ванної кімнати і як можна розмістити все необхідне на декількох квадратних метрах? Який дизайн ванної кімнати в хрущовці буде оптимальним?

Сучасний дизайн ванної кімнати у хрущовці. Фото

Сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці

Основна проблема комунікацій маленького санвузла – незручне розташування комунікацій. Найчастіше сантехніку доводиться встановлювати далеко від основних стояків. Через це необхідно додатково розводити водопровідні труби, намагаючись максимально заощадити простір.

Можете постаратися приховати комунікації у стінах, за умови збереження простору. Заодно можна буде вирівняти стіни, адже при зведенні хрущовок будівельники не особливо переймалися рівністю поверхонь. Іноді простіше звести стіну заново, ніж спробувати вирівняти те, що було.

Сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці

За наявності перегородки між ванною та туалетом, найкращим рішенням буде об’єднання туалету та ванної кімнати в одне приміщення. Якщо цей варіант неможливий з тієї чи іншої причини, залишається лише продумати розташування сантехніки та підібрати найбільш мініатюрні моделі. У критичних випадках умивальник можна не встановлювати, а обійтися краном над ванною.

Актуальним є використання кутових моделей сантехніки. Якщо використовувати раковину та унітаз без підніжок, з’являється додаткове місце для пральної машинки, корзини для білизни, різних дрібниць. Однак при цьому необхідно приховати труби та кріплення в стіні, що дещо «з’їсть» площу кімнати.

Сучасний дизайн ванної кімнати у хрущовці Сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці

Сучасна хрущовка у стилі модерн

Модерн – найпоширеніший стиль у сучасному житлі. Гладкі глянцеві поверхні відбивають світло, а практичність меблів є вигідною перевагою для невеликого приміщення. До речі, сірі тони, а також контраст білого та чорного також є дуже вигідним рішенням для

Сучасна хрущовка в стилі модерн

Для збереження місця рекомендується розташувати раковину над ванною:

Сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці

Душ зі зливом у хрущовці

Душ зі зливом у підлозі – найкраще рішення для економії простору у ванній кімнаті вашої маленької хрущовки. Головні переваги: ​​компактність, відсутність високих бортів (що актуально для людей з обмеженими можливостями та пенсіонерів) та мінімізація ризику затопити сусідів знизу. Єдиний момент – підлога підніметься на десяток сантиметрів, щоб можна було встановити зливний трап. Використовуючи подібний сучасний дизайн ванної кімнати в хрущовці, при правильному підході виглядає дуже симпатично!

Душ зі зливом у хрущовці

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.