Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Укладання ламінату своїми руками!

Укладка ламината в квартире в Ирпене и БучеСьогодні ми хотіли б торкнутися такої теми, як укладання ламінату своїми руками, а також схеми укладання ламінату. Робимо це на прохання багатьох людей, які написали нам. Якщо тема цікава — ми про це напишемо!

У вступі хочемо написати, що укласти ламінат зможе навіть новачок у цій справі, головне — не поспішати і робити все акуратно, оскільки псування матеріалу призведе до непотрібних витрат, особливо якщо ви вибрали дорогий і добрий ламінат. У статті будуть описані лише способи та схеми укладання ламінату. Тобто, ми виходимо з того, що підлога вже підготовлена ​​під фінішне укладання, якщо говорити точніше – вона вирівняна, а також покрита підкладкою для ламінату.

Необхідні інструменти для укладання ламінату своїми руками

Укладання ламінату в будинку в Ірпені та БучіДля нанесення розмітки нам знадобиться гарний простой карандаш, так как  в случае чего его легко удалить с поверхности ламината, рулеткатреугольная и обычная линейки. По желанию можно использовать рейсшину.

Так же нам понадобится ударный инструмент. Можно использовать обычный молоток, но тогда необходимо будет сделать какую-то прокладку, чтобы не повредить ламинат. Так же можно использовать специальный молоток (киянку) для укладки ламината с резиновой головкой.

Для укладки последней дощечки в ряду нам понадобятся специальные металлические скобы. Так же для образования равномерного зазора нам понадобятся клинья.

Помимо выше перечисленных инструментов нам понадобятся плинтуса, специальные порожки для перехода из одной комнаты в другую, обводки труб и так далее.

Для резки ламината можно использовать специальные ножовки с маленькими зубьями, электролобзик, стусло или углорез.

Способи укладання ламінату

Укладка ламината в квартире в Ирпене и БучеІснує три основні способи укладання ламінату: спосіб із застосуванням клею, Click-технологія та Lock-технологія. Далі докладно про кожну з них.

Також, варто нагадати, що спосіб укладання часто залежить від самого ламінату. Так що якщо вам раптом потрібен один із перерахованих способів – уточніть у магазині, який із способів застосовується до вашої моделі.

Клейовий спосіб укладання ламінату

Даний спосіб укладання застосовується тоді, коли необхідно надати додаткову герметичність з’єднання дощок ламінату один з одним. З’єднання дощок відбувається шляхом обробки клеєм країв кожної дошки, а так само притисканням їх один до одного із зусиллям. Цей спосіб не дуже хороший тому, що згодом клей втратить свої властивості, з’являться різні скрипи та інші неприємні наслідки. Крім того, цей спосіб дуже трудомісткий.

Спосіб укладання за допомогою Click-технології

Цей спосіб укладання є найпоширенішим за рахунок своєї простоти. Він схожий на складання пазла. Кожна наступна дошка “шипом” (випирає частиною з основи ламінату) втягується в паз вже встановленої дошки ламінату суворо під кутом 30 градусів, після чого опускається на підлогу, як би запихаючи шип в паз. Роблять це до клацання, після чого останню дошку підбивають молотком для щільнішого укладання.

Спосіб укладання за допомогою Lock-технології

Цей спосіб схожий на Click-технологію, але тут відразу укладають дошку на підлогу і в горизонтальному положенні підбивають її, забиваючи шип у паз для щільної фіксації. Великий мінус цього способу в тому, що спочатку потрібно з’єднувати панелі в суміжних рядах, а вже після – в торцевих.

Схеми укладання ламінату

Зазвичай ламінат укладають у напрямку головного джерела світла в кімнаті – вікна, але це не означає, що це єдино правильний спосіб укладання. Способи варіюються також залежно від дизайнерських рішень і конструктивних особливостей кімнати. У результаті, виділяють три основні способи укладання ламінату:  у напрямку світлаперпендикулярно напрямку світла і по-діагоналі або під кутом.

Для того, щоб надати акцент на геометричну форму кімнати, вишуканість кімнати або ж просто надати підлозі незвичайний вигляд використовують наступні схеми укладання: шахова шахматна (цегляна), діагональна strong>. Далі докладніше про них.

Класична схема укладання ламінату

Ця схема використовується найчастіше, оскільки вона проста. Ви можете побачити її в офісах, будинках, поліклініках та інших місцях, де є ламінат. Вона досить економічна, тому що практично не потрібно підрізати дощечки ламінату. Кількість обрізків дуже мало, так що варто врахувати це при укладанні країв – біля стін або порожків.

Шахова (цегляна) схема укладання ламінату

Дана схема укладання передбачає укладання ламінату зі зміщенням, коли ряд зміщується на певну відстань.
Прийнятно використання різнотонного ламінату, але малюнок повинен бути однаковим, але потрібно враховувати його малюнок, так як зсув ряду спричинить його спотворення.

Діагональна схема укладання ламінату

Укладання ламінату в таунхаузі в Ірпені та БучіТакий самий очевидний метод укладання ламінату, як і класичний. Укладання відбувається під 45 градусним кутом щодо вхідних дверей або головного вікна. Якщо ваша кімната квадратна – відходів буде мінімум, а значить, він економічно вигідний. Але якщо у вас довга та вузька кімната, то відходів буде набагато більше.

Корисні поради щодо укладання ламінату своїми руками

Радимо починати укладання ламінату з кута кімнати, а саме з того кута, де знаходяться теплові комунікації, інакше, якщо ви закінчуватимете укладання радіатора — виникнуть проблеми із защіпкою останньої дощечки і добре, якщо вам вдасться уникнути проблем із цим лише зняттям кожуха з радіатора. опалення.

При укладанні крайнього до стіни ряду вам, можливо, доведеться підпилювати дощечки, тому відразу підготуйте інструмент! Заздалегідь необхідно вирахувати довжину та ширину кімнати, щоб купити потрібну кількість ламінатних дощок. І пам’ятайте – гарне покриття складається не тільки з того, що нагорі, але і з того, що знаходиться під ним. Тому радимо вам прочитати про те, навіщо потрібна і як робиться шумоізоляція підлоги.Укладка ламината в квартире в Ирпене и Буче

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.