Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Укладання ковроліну Ірпінь, Буча Ворзель Гостомель

Цей тип підлогового покриття популярний за рахунок комфортних відчуттів, зносостійкості, доступності та естетичної привабливості.

Пропонуємо професійне укладання килимового покриття, ковроліну:

 • в офісах, квартирах, будинках, на виставках тощо,
 • хороша ціна + знижки від обсягу,
 • офіційна гарантія на роботи,
 • працюємо в Ірпені Бучі та передмісті
 • готівковий та беналічний розрахунок.

Ціна на укладання ковроліну

Найменування робіт
Од.вимірювання
Вартість
Укладання ковроліну (вільне, на клей, на 2-хстронний скотч)
м²
від 80грн
Демонтаж старого плінтуса
м.п.
від 20грн
Укладання плінтуса
м.п.
від 50грн
Укладання ковроліну з проклеюванням та плінтусом
м²
від 130грн
 
Вартість монтажу залежить від типу покриття та основи, а також від об’єму та складності робіт.
телефону   можна уточнити всі нюанси та запросити прорахунок.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Способи укладання килимових покриттів

Для укладання ковроліну найчастіше використовується один із наступних способів монтажу:

 1. Двосторонній скотч та плінтус. Таке укладання килимового покриття не вимагає суттєвих фінансових та тимчасових витрат. Але при неякісному закріпленні ковроліну, при пересуванні тяжкості на його поверхні можуть з’явитися розтяжки.
 2. За допомогою клею. Щоб укладання килимового покриття для підлоги було максимально рівною, його поверхня може повністю приклеюватися до чорнової підлоги. Клей наноситься на поверхню акуратними круговими рухами.
 3. Подвійне проклеювання. Монтаж килимового покриття з використанням спеціального шару підлоги дозволяє вирівняти поверхню підлоги і збільшити її теплоізоляцію.
 4. Стретчінг. Виконання укладання ковроліну на гіперрейку використовується переважно в приміщеннях, де часто проводиться заміна підлогового покриття.

Повний алгоритм укладання, починаючи із виміру

Настил килимового покриття здійснюється за наступним алгоритмом:

 1. Вимір. Щоб уникнути нестачі або надлишку покриття для підлоги, необхідно ще до покупки матеріалу здійснити його точний розрахунок. Оптимальним є повне покриття кімнати цільною частиною матеріалу. Розрахунок його кількості здійснюється виходячи з площі поверхні до кожного краю показників якого потрібно додати в запас по 5-10 см. Відсутність стиків килимового покриття не лише підвищить естетичну привабливість приміщення, а й суттєво збільшить його зносостійкість.
 2. Підготовка основи. Перед укладанням слід ретельно обробити основу та підготувати підроблені матеріали. Якщо основою для укладання ковроліну буде бетон, спочатку потрібно добре очистити його поверхню і закласти всі розташовані на ній нерівності. Не забудьте ретельно прогрунтувати поверхню, що позбавить істотних надходжень пилу і необхідності в постійному прибиранні. Щоб килимове покриття не стиралося та не втрачало власної привабливості, під нього обов’язково потрібно укласти якісну підкладку. Цей шар надає міцності, пружності та додаткових теплоізоляційних властивостей.
 3. Будь-яка процедура монтажу. Технологія укладання вибирається виходячи з типу підготовленого матеріалу та його основи, стану чорнової підлоги, а також цільового призначення кімнати. Для кріплення використовуємо клей.

* Перед настилом килимового покриття обов’язково потрібно дати матеріалу відлежати в умовах кімнатної температури.