Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Укладання лінолеуму в Ірпені та Бучі

Всі хочуть зробити якісне укладання лінолеуму в Ірпені. Якщо у Вас виконані всі попередні роботи, куплений у потрібній кількості матеріал і Ваша підлога повністю готова до укладання лінолеуму, то цей процес пройде миттєво. Звертаючись до нашої компанії, Ви отримаєте якість та конкурентну вартість.

Ми надаємо послуги настилу лінолеуму на бетонну або дерев’яну підлогу, фанеру, ДВП, плитку, паркет. Працюємо у приміщеннях офісів, квартирах, приватних будинках, медичних та освітніх установах, торгових залах та інших приміщеннях.

Укладання лінолеуму в Ірпені та Бучі: ціна та порядок робіт

Укладання лінолеуму в Ірпені та Бучі у квартирі, офісі або іншому приміщенні включають комплекс робіт і дотримання технології. Для укладання лінолеуму на плитку, дерев’яну підлогу або паркет, потрібні одні роботи, на бетонну підлогу – інші. Виходячи з типу підлогового покриття, потрібно провести наступні види робіт:

    • Демонтаж старого покриття – ковроліну, паркету, плитки.
    • Підготовка – стяжка підлоги для створення гладкої та рівної поверхні без вм’ятин та дефектів;
    • Укладання лінолеуму (Ірпінь);
    • Роботи з монтажу плінтуса;

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Укладання лінолеуму Ірпені та Буче. Вартість послуг

Для того, щоб точно відповісти на питання щодо вартості укладання лінолеуму в Ірпені, співробітник нашої компанії має відвідати об’єкт та візуально оцінити, які роботи необхідно зробити. Ціни на роботи по настилу лінолеуму (Ірпінь) у квартирі формуються виходячи із сукупної площі, а також необхідних витратних матеріалів. При демонтажі старого покриття вартість робіт буде збільшена. Крім цього, додаткова оплата буде вилучена при установці плінтуса, а також у разі присутності в приміщенні сторонніх предметів, які ускладнюватимуть та уповільнюють швидкість роботи (труби, люки тощо). Вирівнювання підлоги фанерою, наливними підлогами, сухою стяжкою коштує приблизно однаково. Значну різницю Ви можете відчути тільки при покупці дорогих сумішей, потрібних для виконання тих чи інших попередніх робіт, які необхідно виконати перед укладанням лінолеуму (Буча). Розцінки на укладання лінолеуму в Ірпені та Бучі формуються з урахуванням прайс-листів на матеріали – клею та інші потрібні суміші. Остаточну вартість Ви зможете дізнатися після вивчення приміщення та складання кошторису з урахуванням Ваших побажань та методів технічної реалізації завдання щодо укладання лінолеуму в Ірпені