Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

20191105_205955_mfnr

Укладання плитки Ірпінь та Буча

Ми займаємосяукладанням плитки в Ірпені або Бучі вже понад 15 років. Складно навіть підрахувати приблизну кількість укладеної плитки, яку ми виготовили на кухнях, санвузлах, коридорах, саунах тощо. Незалежно від складності роботи, наші клієнти завжди були задоволені і відставили тільки позитивні відгуки.

Укладання плитки в Ірпені і Бучі не легкий процес, який досить складно зробити самостійно. Найкраще це довірити професіоналу! Звичайно, якщо якість плитки Вас мало не цікавить, то це можна виконати і самостійно. Професійне укладання плитки в Ірпені або Бучі вимагає знань, досвід і використання якісного інструменту.

Укладання плитки в Ірпені та Бучі. Як ми працюємо?

Для початку до Вас на об’єкт повинен виїхати замірник, який заміряє площу, на яку укладатиметься плитка. Побачивши майстра Ви порадитеся та отримаєте корисні поради щодо придбання матеріалу, а також вирішити питання щодо способу укладання. Після складання кошторису Ви дізнаєтесь про остаточну вартість робіт.

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію

Укладання плитки в Ірпені та Бучі. Вартість

Ціни на укладання плитки в Ірпені та Бучі виходять із площі приміщення. Крім цього, потрібно враховувати, що вартість плитки значно зросте, якщо потрібно викласти складний малюнок. Для укладання підлогової або настінної плитки обов’язково використовується: цемент, клей, грунтовка і затирка. Купуючи плитку, потрібно завжди враховувати запас, який обов’язково знадобиться у процесі роботи. Адже зазвичай підлога і стіни не мають правильної прямокутної форми і при укладанні плитку доведеться підрізати. Виходячи з цього, фахівці радять купувати плитку із запасом у 7%. При необхідності ми зробимо вирівнювання поверхні, яка оплачується окремо. У процесі роботи ми намагаємося підібрати максимально якісний матеріал, виходячи з ціни, яку Ви назвете. Плиткові роботи в Ірпені та Бучі виконані майстрами нашої компанії – це гарантія високої якості. З упевненістю хочемо сказати, що результат роботи наших майстрів радуватиме Вас довгі роки!