Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Вхідні двері ОПТІМА від виробника від 8100 грн

Ціна дверей (2020*860 см): 8100 грн.  
Кострукція коробка з проф.труби 50*30+притвор 50*25, полотно проф.труба 40*25
Металл зовнішній лист 1,5
Оздоблення зовні та всередині МДФ 10мм ламінована ПВХ плівкою
Замок верх Ельбор кремень1.04.06 сувальдного типу
Замок низ Evro 252r євроциліндр
Фурнітура 2 петлі на кульці, ручка на круглій підставі+броні накладка очей, 2 антизрізи, ребра жорсткості+мін вата всередині полотна
Лиштва МДФ
Броновані двері «ОПТИМА» створені для клієнта, який хоче замовити вхідні двері в квартиру за демократичною ціною, при цьому в них повинні бути хороші замки і відмінна шумоізоляція. Акція! Зовнішня панель та лиштва товщиною 16 мм. в ПОДАРУНОК! Вхідні двері «ОПТІМА»- це ідеальний варіант для покупців, які шукають вхідні двері недорого. У двері поєднується ідеальна жорсткість металевого каркаса дверної рами та полотна, з естетично грамотно технічно підібраним оздобленням дверей-панелями МДФ. Рама вхідних металевих дверей складається з профільних труб 50*30 мм + притвор із профільних труб 50*25 мм, залежно від отвору або побажання клієнта, рама може виготовлятися з металевого куточка L-50 + притвор з куточка L-32, а так- ж у поодиноких випадках рама може бути комбінованою. Полотно вхідних броньованих дверей «ОПТИМА» складається з профільних труб 40*20мм + горизонтальні три ребра жорсткості, що забезпечує відмінну надійність конструкції. З зовнішнього боку полотна проварюється лист металу 1,5 мм (холодний кат), усередині полотна проварюється захисна кишеня для замків. Вхідні двері комплектуються антизрізами-для захисту дверей від вандального злому шляхом зрізання петель (двері повиснуть на антизрізах). Петлі вхідних дверей з упорною кулькою всередині (для легкості ходу-відкриття). Як оздоблення полотна вхідних дверей використовується сучасний матеріал – панелі МДФ. Різноманітність малюнків – фрезування та кольору плівки ПВХ дозволяють втілити будь-яке побажання клієнта. За відсутності бажаного малюнка в каталозі можемо повторити «Ваш варіант». Металеві двері «ОПТІМА» укомплектовані «в базі» двома якісними замками:
  • Верхній «Ельбор – Кремінь 1,04,04» сувальдного типу (сейфовий) -5 ключів.
  • Нижній «Апекс Т-52 нікель» під євроциліндр ( ключ плоский з комп’ютерною насічкою )- 5 ключів. У двері встановлюється ручка на круглій підставі, захист євроциліндра – броненакладка, вічко. Вхідні двері від виробника «ОПТІМА» виготовляються в будь-якому необхідному замовнику розмірі. Комплектація дверей може змінюватися на розсуд клієнта (замки, засувки, втоплені броненакладки, петлі з упорним підшипником, товщина зовнішньої панелі МДФ).

Варіанти кольорів ПВХ плівки

Залишились питання? Ми дамо докладну консультацію