Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Як красиво скомбінувати шпалери

Обклеювати всю кімнату білими шпалерами в рожеву квіточку або коричневими в «турецьких огірках» … Просто. Нудно. Не цікаво. Адже ми з вами не шукаємо легких шляхів та тривіальних рішень. А значить, комбінування шпалер – це один з варіантів дизайну інтер’єру, який допоможе нам перетворити своє житло і зробити його несхожим на всі інші.

Дизайнерами інтер’єру розроблено багато способів комбінування шпалер. У цій статті розкриємо деякі їхні професійні секрети.

Спосіб перший – вертикальне комбінування. Простіше кажучи, чергування вертикальних смуг шпалер різного кольору. Для виконання цього прийому краще вибрати шпалери однакової фактури та ширини (однакова ширина – критерій не обов’язковий). Що стосується кольору, то кращим буде поєднання двох контрастних кольорів, або робота з відтінками однієї колірної гами. Допустимо використовувати шпалери з різним орнаментом, наприклад, горошок або смужку.

Спосіб другий – горизонтальне комбінування. Тут можна поєднувати різні фактури: текстиль та вініл, паперові та пробкові шпалери. У процесі поклейки важливо знати певну технологію. Так, розпочинати роботу потрібно з верхнього листа. А проблему нерівних стиків легко вирішити за допомогою усіляких молдингів, дерев’яних рейок, бордюрів. На малюнку зображений варіант цього декоративного оздоблення, найбільш відомого в нашій країні.

Спосіб третій – вставки. Обклеюємо стіну однотонними шпалерами відповідного кольору. Можна вибрати шпалери під фарбування та домогтися потрібного відтінку самостійно. Ми отримали основу нашого творчого експерименту. Далі вирізаємо самі вставки. Для цього беремо важкі шпалери контрастних кольорів із малюнком або орнаментом. Викроюємо заготовки потрібної нам форми та приклеюємо на основу. При бажанні можна обрамити вставки, що вийшли.

Спосіб четвертий – «клаптики». Цей спосіб трохи нагадує попередній, але все ж таки він більш оригінальний і незвичайний. На шпалери-основу наклеюємо шпалерні «клаптики» в послідовності, що нам сподобалася. Приклад такого оформлення показаний малюнку.

Спосіб п’ятий – оформлення шпалерами виступів та ніш. Дана обробка має на меті привернути увагу до певної геометричної особливості приміщення – виступу або ніші. Для цього можна обклеїти їх шпалерами кольорів, що контрастують з основним тлом. Можна вибрати відтінки в межах однієї гами кольорів. Тоді ми візуально зробимо перехід від стіни до ніші або виступу м’якшими та плавнішими.

Спосіб шостий – виділення однієї стіни. Тут все гранично просто: обклеюємо одну зі стін приміщення, ту, на якій необхідно зробити акцент, іншим різновидом шпалер. На малюнку цей прийом використаний у тому, щоб виділити «зону телевізора».

Зрозуміло, у цьому перелік можливих варіантів комбінування шпалер не вичерпується. Підключіть до процесу переробки власної квартири фантазію і втілить у життя найсміливіші ідеї.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.