Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Як вибрати фарбу для стелі?

Ваша дитина обстріляла стелю, хтось не з гостей не правильно відкрив пляшку з шампанським, Вас затопили сусіди, а може Ви просто любите фарбувати для задоволення? Чудово! Саме час задуматися про те, як вибрати фарбу для стелі?

Перше з чого хотілося почати – це розповісти про ґрунтовку. Про неї Ви можете забути, якщо не боїтеся витратити фарби більше, ніж розраховували.

Як вибрати фарбу для стелі. Види стельової фарби

Усього існує чотири види стельової фарби:

  1. На основі крейди;
  2. Акрилова;
  3. Латексна;
  4. Акрилатна.

Якість фарби прямо залежить від її ціни. Фарба, в основу якої входять лише крейда та вода є простим бюджетним варіантом. Така фарба не дасть гарного ефекту. Така фарба чудово стирається зі стелі і залишається на руці.

Інше покоління фарби – акрилова. У ній є вода, крейда і акриловий полімер. Акрил дає покриттю твердість та стійкість. При цьому така фарба трохи маже, що також легко перевірити провівши рукою по висохлій поверхні.

Якщо Ви побоюєтеся тріщин на стелі, Вам підійде фарба на основі латексу. Латекс дає можливість якісно пофарбувати стелю в новому будинку, в якому може з’явитися усадка та мікротріщини. Латекс – природний матеріал. Його видобувають із соку деяких рослин. Дивно, але він входить до складу молочка всім відомого кульбаби.

Наступний вид є гібридом попередніх двох видів – акрил і латекс, саме тому фарба має назву акрилатна. Фарба на латексній та акрилатній основі створює стійке до стирання покриття. Акрилатна фарба має властивість акрилу, тобто вона досить тверда до стирання. При цьому вона має властивості латексу, тобто вона розтягується і їй можна спокійно фарбувати стелю в новому і досить прохідному приміщенні. Навіть якщо на стелі з’являться тріщини, акрилатна фарба розтягнеться разом з ними.

Інструменти для фарбування стелі

Валик для фарбування стелі, потрібно брати пухнастий із великим ворсом. Такий валик добре набирає вологу та чудово її віддає. Також, Вам знадобиться цебро для фарби, рукавички та пензлики. Щетина пензлика має бути штучною, саме такі кисті вважаються якісними.

Фарбування стелі

Основну поверхню потрібно фарбувати валиком. Починати необхідно від вікна та продовжувати вглиб кімнати. Для фарбування країв, використовуйте пензлики.

Також, пензлики необхідно використовувати для фарбування стельового плінтуса, їх фарбують тією ж фарбою, що й стеля.

Ціни на фарбу

Фарба на основі крейди – економ варіант, вона буде найдешевшою.

Акрилова та латексна фарба мають приблизно однакову ціну.

Акрилатна фарба є найякіснішим рішенням – її ціна завжди найвища.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.