Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Як зробити маленьку кімнату БІЛЬШЕ!

Наші поради щодо того, як зробити маленьку кімнату більше

Невеликі кімнати нерідко викликають проблеми при облаштуванні. Занадто багато меблів і занадто багато предметів тісняться у найменшому просторі та роблять кімнату ще меншою. Але і при ремонті, і при розставлянні меблів можна дотримуватися кількох порад, завдяки яким кімната згодом здаватиметься більшою. За допомогою цих трюків ви можете перетворити свою маленьку кімнату на живу оазис.

Рада № 1: Працюйте з правильними квітами

Вибір кольору залежить від форми кімнати, адже для довгих кімнат потрібна інша колірна концепція, ніж квадратних. Висота стелі також має значення. Білий зазвичай робить маленькі кімнати більше, але в той же час він може здаватися голим і стерильним. Однак вибирайте світлі тони та уникайте шпалер з великим малюнком. Особливо підходять фарби для стін зі світловідбиваючими частинками, які можна знайти у господарських магазинах. Завдяки їм кімната здається світлішою і водночас більшою.
Якщо у вас низькі стелі, вертикальні смуги можуть застрягти. І навпаки, при високих стелях ви можете вибрати горизонтальні смуги, які зроблять кімнату ширшою.

Порада № 2: Вибирайте єдину колірну концепцію

Ваша кімната здаватиметься більше, якщо меблі поєднуватимуться з нею. Тому постарайтеся узгодити всі кольори так, щоб колір стін, підлоги, меблів, килимів та штор гармонійно поєднувалися. Найкраще підходять однотонні тканини та меблі. Білі або світлі меблі також створюють більше простору.

Рада № 3: Будьте мінімалістом

Чим більше предметів ви пакує в маленький простір, тим вже воно стає. Уникайте занадто великої кількості «атрибутики», кімната має бути максимально простою. Зайняті поверхні, книги та дуже багато прикрас роблять кімнату неохайною та зайнятою. Занадто переповнені кімнати також здаються меншими, тоді як більш прості кімнати оптично збільшуються. В ідеалі замість торшерів вибирайте настінні полиці та настінні світильники. Це звільняє вашу підлогу і робить кімнату повітрянішою.

Порада № 4: виберіть правильне освітлення

Намагайтеся мати в кімнаті кілька невеликих джерел світла. Слід уникати яскравого світильника. Натомість підійдуть вміло розміщені джерела світла, розподілені по всій кімнаті.

Порада № 5: Звільніть більше місця нагорі

Якщо у вас високі стелі, ви можете додати ліжко-горище або антресоль. Ви можете пересунути меблі вгору або прибрати книги і таким чином отримати більше місця для гостьового ліжка або диванного куточка з полицею. У вас є багато варіантів оптимального використання простору.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.