Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Який бюджет закласти у свою нову квартиру$$$

Ремонт квартири: які питання поставити? який бюджет планувати?

Ремонт квартири – це гарна, але й важка справа. Через високі ціни на нерухомість багато хто купує житло, щоб освіжитися. Ремонт, звичайно, потребує значних фінансових вкладень, але також багато часу.

Але, при мінімумі організації, за допомогою фахівців для самих відповідальних робіт і заздалегідь поставивши собі правильні питання, ремонт квартири під силу практично кожному. Огляд точок щодо виконання такого підприємства.

Ремонт квартири: які питання поставити? який бюджет планувати?

Проведення детальної діагностики квартири, що підлягає ремонту

Ідея вашого майбутнього будинку має бути пріоритетом при виборі ремонтних робіт у квартирі. Ремонт квартири має насамперед відповідати вашим реальним потребам.

Ви також повинні враховувати стан деяких елементів, таких як:

 • дах та каркас, якщо ваша квартира знаходиться на верхньому поверсі будівлі
 • стан електрики та сантехніки
 • його ізоляція
 • тип вікон, оснащених склопакетами чи ні
 • стан підлоги і особливо старої паркетної підлоги
 • наявність тріщин у стінах
 • стан вхідних дверей
 • стан котла
 • общие части здания                                                                                                                                                                                                               

Якщо ви плануєте змінити простір своєї квартири, не забудьте перевірити, які несучі стіни не можна змінювати.

Після того, як усі перевірки будуть виконані, не забудьте докладно перерахувати всю роботу, яку потрібно виконати. Цей список дозволить вам легше визначити ремонтні роботи, якими ви можете зайнятися, і ті, які ви можете делегувати професіоналам в галузі будівництва, такі як знесення перегородок, демонтаж паркетної підлоги, заміна всіх санвузлів або навіть повний ремонт електричної мережі.

Цей список також дозволить вам скласти ретро-графік, необхідний для належного завершення робіт, а також мати уявлення про час, необхідний для ремонту вашої квартири. Також він буде корисний різним професіям (сантехнік, плиточник, електрик, теплотехнік, тесляр тощо), які будуть змінювати один одного під час ремонту вашої квартири.

Віддавайте перевагу певним роботам.

Ремонт квартири може бути дуже дорогим, особливо якщо вона стара і все ще перебуває у своєму початковому стані. Щоб зробити його придатним для проживання та комфортним, необхідно дуже швидко провести деякі роботи, такі як ремонт електропроводки та сантехніки, встановлення туалетів або ремонт підлог (стяжка, вирівнювання, укладання плитки тощо). Інші, з іншого боку, видаються менш пріоритетними.

Ось чому, перерахувавши всі бажані та необхідні ремонтні роботи у вашій квартирі, важливо розставити їх за пріоритетами. Наприклад, можна спочатку обійти все, що можна відремонтувати, а не міняти. Таким чином, ви здійсните значну економію у цьому типі проекту.

Поважайте свій бюджет

Ви повинні абсолютно точно передбачити максимальний бюджет, що ви можете виділити на ремонт своєї квартири. Встановивши детальний діагноз своїх реальних потреб, ви уникнете виходу за рамки запланованого. Так як вартість таких робіт висока, бажано обмежитися спочатку пріоритетними і абсолютно корисними. Проте забезпечте додатковий запас у розмірі не менше 5% від обсягу роботи, запланованого на непередбачені обставини, часто під час такої роботи.

Скільки коштує бюджет на ремонт квартири?

Вартість ремонту квартири  залежить, насамперед, від обсягу необхідних змін та площі її приміщення. Тоді загальна вартість буде різною, якщо ви зробите роботу самостійно або наймете професіонала. Ви можете заощадити, доручивши частину ремонту спеціалісту та зарезервувавши для себе роботу, яку зможете виконати самостійно.

Деякі цінові показники, щоб можна було порівняти вартість ремонту квартири:

 • на легкий ремонт квартири плануйте від 1000 до 2000 грн за м2, якщо самі виконуватимете роботи. Від 2500 до 3000 грн/м2 у професіонала
 • для середнього ремонту: від 1550 до 2550 грн за м2 у першому випадку, від 2000 до 6000 грн за м2 в іншому
 • під час капітального ремонту ціни варіюються від 4000 до 7000 грн за м2

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.