Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

З чого починати косметичний ремонт у квартирі

Безумовно, кожен із нас прагне принести більше тепла та затишку у свій будинок. Це можна зробити, купуючи різні милі дрібнички або пледи та подушки, але якщо у вашій квартирі востаннє ремонт проводився 20 років тому, вони належної атмосфери затишку не створять. Для того щоб здійснити задум, що дозріває у вас, про ремонт житла потрібні певні засоби. Кількість коштів розраховується залежно від масштабів задуманого. Це може бути косметический ремонт, у вигляді зміни шпалер, а може й капітальний, аж до заміни підлоги та меблів.

 

Якщо ви досить давно це замислювали, то вже встигли накопичити необхідну суму. І тут можна приступати. Виходячи з того, що ви плануєте зробити, необхідно скласти кошторис та план дій. Якщо ваші плани входить виключно заміна шпалер, то план дій досить простий: придбати підходящі рулони шпалер і клей, звільнити приміщення, видалити старі шпалери, наклеїти нові. При всій простоті даних операцій, якщо ви зайнята людина, можна доручити виконання професіоналу. При цьому сума у ​​вашому кошторисі складатиметься з суми коштів, витрачених на придбання шпалер та на оплату робіт майстра. Якщо ж замислювався капітальний ремонт, то перелік пунктів у вашому кошторисі та плані дій значно розшириться. Перш ніж складати кошторис, потрібно визначитися з переліком робіт, які ви хочете зробити, як наприклад: заміна дверей, підлоги, фарбування стін, облицювання кахлем і т. д. Потім слід вивчити ціни на матеріали, необхідні для здійснення всіх робіт. Це легко можна зробити за допомогою інтернету або завітавши до спеціалізованих будівельних магазинів. Щоправда ж існує інший варіант складання кошторису. Для цього можна запросити людину, вже знайому з ринком будівельних матеріалів та професією якої є саме такий вид послуг. Але, як будь-яку послугу, цю доведеться сплатити.

Сам ремонт також може здійснюватися лише самотужки або із залученням кваліфікованих кадрів. У цьому теж є своє підводне каміння. Не кожен виконавець, який пропонує свої послуги у цій сфері, є професіоналом. Перш ніж довірити комусь виконання тієї чи іншої роботи вивчіть портфоліо та рекомендації цієї людини. В іншому випадку ви ризикуєте втратити суму, витрачену на придбання будівельних матеріалів, якщо робота буде виконана неякісно і її доведеться переробляти.

Рекомендується перед тим, як запрошений вами працівник приступить до виконання своїх обов’язків, скласти письмову угоду, в якій обов’язково вказати всі умови виконання роботи, її обсяг та передбачити відповідальність за неякісне виконання. Якщо на все це у вас не вистачає часу, але кошти ви маєте, то можна звернутися до спеціалізованих компаній, які спланують і зроблять весь ремонт за вас. Професіонали підготують для вас індивідуальний дизайн інтер’єру. При цьому вам буде представлено кілька дизайнерських рішень оформлення житла, що залишиться тільки вибрати. У такій компанії врахують усі ваші побажання, але їхні послуги коштують не дуже дешево. На час ремонту, особливо капітального, рекомендується залишити приміщення, що ремонтується. Так ви не заважатимете майстрам, а вони вам. Але перш ніж з’їхати з власної квартири до родичів або на орендовану квартиру слід подбати про збереження своїх речей, адже ніхто не може гарантувати сумлінність людей, які виконують ремонтні роботи у вас вдома. Вдалих вам дизайнерських рішень та легкого ремонту!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.