Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Ремонт у квартирі самотужки

Ремонт квартир під ключ в Ірпені та БучіЧому ж людина вирішує зробити косметичний ремонт, не вдаючись до сторонньої допомоги?

Перша причина – поганий стан приміщення, тобто небажання, щоб цей стан бачили сторонні та велике бажання це виправити.

На другому місці – дорожнеча ремонту фахівцями. Адже, звичайно, професіоналізм цінується дуже дорого. При виконанні деяких видів ремонту їх послугами вам все одно доведеться користуватися.

 

Із самого початку треба до домашнього ремонту підготуватися. Зазвичай він відбувається тоді, коли глава сім’ї перебуває у відпустці.

Адже для ремонту потрібен і час, і гроші. Необхідна також і допомога членів сім’ї, і належний будівельний інструмент.Ремонт квартир под ключ в Ирпене и Буче

Ремонт краще зробити якісно, ​​щоб не підробляти щороку.

Перед ремонтом треба собі визначитися з тим обсягом робіт, який бажано зробити.

Самостійний косметичний ремонт може бути дуже хорошим, на відміну від капітального, особливо, пов’язаного з переплануванням квартири. Для останнього краще запросити фахівців, тим більше, що для цієї дії потрібна узгодженість із держорганами. Також до ремонту треба вирішити для себе, якого дизайну має вийти кожна кімната. Тут можна і порадитись, і подивитися в Інтернеті, і переглянути відповідні фотокаталоги.

Після цього для себе треба скласти, так би мовити, кошторису майбутніх витрат і трохи додати до цього на різні виправлення та шлюби. Щоб скласти такий кошторис, треба буде підрахувати кількість необхідних будматеріалів і подивитися, наприклад прайс-листи магазинів. Тут знову на допомогу може прийти Інтернет. Якщо ж кошторис складається заздалегідь, треба врахувати, що ціни можуть змінитися, тому краще робити підрахунки за середніми цінами. Тут же треба буде врахувати витрати на транспортування, так що тут можуть вийти досить великі витрати.

Також слід подумати, в якому магазині вийде вигідніша покупка, тобто підрахувати ціну матеріалів разом із витратами на транспортування.

При початку самого ремонту потрібно ґрунтовно переглянути всі речі та позбутися непотрібних.

Потім слід попередити сусідів про те, що почнеться ремонт, а отже, буде гамірно. Так як при ремонті різні предмети заважають, бажано все винести.

Починати ремонт краще з кухні або санвузла.Ремонт квартир під ключ в Ірпені та Бучі

Якщо підлогове покриття не замінюватиметься, то його бажано прикрити поліетиленовою плівкою, яку слід закріпити малярським скотчем (він після свого видалення не залишає слідів).

Для проведення ремонту треба знеструмити вимикачі, розетки та стельовий світильник у даному приміщенні, зняти їх та заізолювати оголені дроти. Якщо двері заважають, їх слід зняти.

 

 

 

Після цього всі поверхні треба підготувати, знявши стару фарбу. У цьому відношенні найскладніші – водно-дисперсійні та олійні фарби. Тут може допомогти сталевий шпатель. Їм треба спочатку нанести подряпини, а потім, натискаючи, здерти фарбу. Тут обов’язково треба надіти окуляри та брезентові рукавички, щоб уникнути травм. Також обов’язково треба видалити стару побілку, так як інакше новий побілка може просто через кілька місяців почати обсипатися. Для того щоб повністю видалити побілку, треба спершу намочити стіни, потім все зіскребти шпателем, а потім ще й змити ганчіркою.

Старі шпалери Також потрібно здерти. Для наклейки нових шпалер потрібно вирівняти стіни. Це робиться сухими сумішами, де основу складають цемент або гіпс. Крім того, ці суміші для використання повинні бути змішані із водою. Після видалення побілки, треба уважно оглянути штукатурку, і там, де вона відстала, її слід видалити і наново оштукатурити це місце. Так робиться з усіма тріщинами. Тут знову ж таки допомагає шпатель.

Дуже часто на цьому етапі ремонту люди змінюють водопровідні труби, електропроводку та склопакети.Ремонт квартир під ключ в Ірпені та Бучі

Коли нові склопакети будуть встановлені, їх треба буде закрити плівкою, щоб не забруднити в ході подальшого ремонту. При прокладанні нової електропроводки треба враховувати, що це – непросте заняття, яке вимагає наявність спеціального інструменту.

Обов’язково слід накреслити схему нової електропроводки та зберегти її.

Зараз часто зашивають водопровідні та опалювальні труби у стіни для того, щоб було красивіше. Але в такому разі при аварії доведеться все розкривати, а потім знову робити ремонт. Для більш легкого виявлення протікання може знадобитися складання схеми нової системи опалення та водопостачання.

Подальшим етапом ремонту можна назвати оздоблення квартири. Тут треба буде або відремонтувати стару стяжку підлоги, або відлити нову, але треба пам’ятати, що повне висихання нової стяжки і її осаду відбуваються приблизно три тижні.

Далі треба будезаштукатурити і зашпатлювати стелю та стіни. При цьому слід по маяках вирівняти стелю та стіни, і правильно зробити належну геометрію виступів та кутів. Можна отримати рівні стіни та прокласти проводку не в продовбані канали, якщо використовувати листи гіпсокартону. Для цього вони прикріплюються до стін на дерев’яний брус чи оцинкований профіль. Після цього всі стики треба буде зашпаклювати. Таким чином можна легко скоротити терміни ремонту приблизно втричі.

Потім можна зайнятися забарвленням стель. Найкраще це зробитиводно-дисперсійною фарбою, нанісши її в два або три шари. Якщо господар квартири захоче отримати якийсь ще колір, крім білого, то потрібно буде купити потрібний колір і додати його в фарбу, тобто відколерувати її.

Відколірувати потрібно потрібну кількість фарби. Інакше вийде інший колір.

Бажано завжди купувати водно-дисперсійну фарбу, призначену для зовнішніх робіт, оскільки вона завжди буває більш якісним складом.

Шпалери Потрібно клеїти на попередньо підготовлені стіни. Шпалерний клей Потрібно вибирати той, що підходить для вибраного типу шпалер. Найкращим є клей європейського виробництва, потрібно лише приготувати його точно за інструкцією.Поклейка шпалер в Ірпені

На бетонну стяжку найкраще приклеювати лінолеум клейовою мастикою, яка на силікатній основі, тому що в цьому випадку не треба буде спаювати лінолеум на стиках. Якщо плінтус підлоги неможливо добре пофарбувати через стару фарбу, то його краще поміняти, так як повністю з плінтуса стару фарбу видалити фактично неможливо.

Ще хотілося б порадити:

  • — Дешеві будматеріали можуть бути поганою якістю;
  • — При обклеюванні шпалер не повинно бути протягів;
  • — Краще купувати готові суміші для оштукатурювання та шпаклювання, а також і бетонної стяжки;
  • — На будівельному інструменті не можна економити, так з гарним інструментом справа піде набагато легше і швидше, а також зменшиться ймовірність травм;
  • — Обов’язково потрібно використовувати індивідуальні засоби захисту обличчя, дихальних шляхів, очей та рук;
  • — Ремонт не терпить поспіху та суєти, інакше все може вийти погано;
  • — З електропроводкою, газо- та водопроводом треба виконувати роботи вкрай обережно;
  • — Якщо для проведення якихось робіт краще запросити спеціалістів, то не треба економити на цьому.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.