Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Стяжка підлоги

Стяжка підлоги потрібна для того, щоб приховати комунікації: електрика, опалення, труб водопостачання тощо. Також, стяжка підлоги потрібна для того, щоб вирівняти рівень підлоги і виконати якісне оздоблення чистовим матеріалом. порахувати бюджет.

Стяжка підлоги

Перед тим, як приступати до цієї нелегкої справи, потрібно знати, якою висоти буде ваш матеріал: паркет, ламінат, плитка і т.п. Важливим моментом перед початком стяжки підлоги є вибір шумоізоляційного матеріалу. Використовуючи ці матеріали, Ви зменшите шум, який може надходити від сусідів знизу в процесі ремонту або звичайних повсякденних сварок. Зараз використовують м’яку шумоізоляцію на основі мінеральної вати, а для потужнішої ізоляції використовують велику щільність пінопласт (Пеностерол). Популярною є напівсуха стяжка, в яку використовується мала кількість води, але достатньо для того, щоб суміш була пластичною. Така стяжка убезпечить протікання на нижні поверхи, а також швидко сохне. При дотриманні технології, така стяжка схильна до мінімального розтріскування.

Стяжка підлоги. Послідовність

Перший етап

Перший етап підготовки до стяжки полягає у очищенні поверхні підлоги від пилу, а також наслідків попередніх робіт.

Другий етап

Другий етап – розстилання шумоізоляційних матів. Їх потрібно завести на 15-20 сантиметрів на стіни для того, щоб після заливання відсікти жорсткі дотики стяжки зі стіною, а також для запобігання переходу вібраційного шуму від стін до підлоги.

Після розкладання, мати скріплюються армованим скотчем, а потім виставляються маяки. Маяки встановлюються з метою вирівнювання рівня підлоги на потрібну висоту, з урахуванням чистових матеріалів та підведення до нульової точки.

Залежно від обстановки використовується крупно або дрібнозерниста суміш для стяжки. Суміш замішується у пластикових ємностях з додаванням води за технологією даної на упаковці піскобетону. Досвідчені фахівці вже самі знають, як створюється правильна консистенція. З урахуванням всіх комунікацій та шумоізоляційного матеріалу товщина стяжки повинна бути не більше 5-6 см. З урахуванням того, що лягає армуюча сітка, яка лягає з метою запобігання розтріскуванню стяжки. Температура у приміщенні має бути не менше +5. Якщо стяжку потрібно зробити на вулиці, додаються особливі пластифікатори.

Чистове оздоблення

Після стяжки підлоги робиться чистове оздоблення. У деяких кімнатах це може бути плитка, а в інших кімнатах – ламінат на підкладці.

Якщо в одній кімнаті потрібно підняти стяжку на тріщину, використовується наливна підлога.

Без навичок і спеціальної підготовки самостійно виконати таку роботу Ви не зможете, тому звертайтеся тільки до професіоналів своєї справи! Стяжка підлоги потрібна для того, щоб приховати комунікації: електрика, опалення, труби водопостачання і т.д. Також, стяжка підлоги потрібна для того, щоб вирівняти рівень підлоги та виконати якісне оздоблення чистовим матеріалом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.