Ремонт квартир в Ірпені, Бучі

(095) 215-67-83

(095) 466-16-42

(097) 775-35-62

Як правильно укласти ламінат на підлогу та стіну

Ламінат – відносно новий та недорогий матеріал для фінішного покриття підлоги. За допомогою цього матеріалу можна поставити гарну точку в ремонті Вашої квартири. Адже його можна ідеально підібрати до інтер’єру, враховуючи різноманітність його кольорів та фактур. Зараз на будівельному ринку можна придбати ламінат, що імітує натуральне дерево, камінь і навіть зміїну шкіру.
Панелі ламінату, з яких збирають підлогу, є складною конструкцією із замковою системою. Саме за рахунок цієї системи панелі стикуються між собою. Правильність суміщення панелей можна зрозуміти за характерним клацанням замка.
Для укладки ламінату поверхня підлоги повинна бути ретельно підготовлена. Не повинно бути перепаду висоти підлоги на площі 2 кв. більше 2мм та нахилу підлоги понад 4 мм. Оскільки якщо будуть значні перепади висоти, то замок може зламатися в процесі експлуатації. Крім того, через це під панелями ламінату може накопичуватися пісок та бруд. Підлога може рипіти, щілини між панелями збільшуватися. Таким чином, чорнова підлога має відповідати всім параметрам нормативно-технічної документації.
Розглянемо особливості пристрою чорнових основ підлоги для укладання ламінату.
У старій підлозі з бетону заповнюються всі тріщини цементним розчином. Для заповнення виїмок і вибоїн використовують суміш, що самовирівнюється. Після повного висихання підлогу необхідно відшліфувати та залити стяжкою.
У старій дерев’яній підлозі змінюють його непридатні частини. Було б ідеально застелити таку підлогу фанерою, якщо дозволяє висота кімнати. Нерівності тут теж потрібно відшліфувати.
В якості основи під ламінат можна використовувати ідеально укладений і добре вимитий лінолеум.
 Кахельна плитка теж буде чудовою основою.
Панель ламінату виготовляється з використанням паперу та деревини. У зв’язку з цим вкрай небажаний постійний контакт з поверхнями, що виділяють вологу. Тому якщо основою під ламінат служить бетонна підлога, його потрібно вкрити поліетиленом товщиною 5мм, який настилається внахлест на 20 см і закріплюється між собою скотчем. Також для гідро- та пароізоляції можна використовувати дифузну мембрану.
Крім того, за всіма технологічними нормами перед накладанням ламінату на чорнову основу підлоги потрібно викласти підкладку, яка виконуватиме функцію звукоізоляції, захищатиме від стирання нижню поверхню ламінату, захищатиме від вологи, додатково вирівнюватиме поверхню основи. Підкладку можна не викладати тільки при використанні як чорнової основи лінолеуму. Для підкладки підійде пухирчаста плівка, пробка, спінений пінополістирол. Товщина підкладки залежить від товщини панелі ламінату. При панелі 9мм підкладка має бути 3мм.
Настил ламінату виробляється у суворій відповідності до вказівок на фабричній упаковці. Він укладається як уздовж кімнати, якщо потрібно візуально подовжити, так і поперек – якщо її потрібно розширити. Рідше ламінат укладається навскіс.

Перед початком робіт рекомендується накреслити план з розмірами кімнати, на якому слід позначити всі додаткові елементи – виступи, труби, отвори тощо. Приукладання ламінату, біля стіни обов’язково залишається 1 см для встановлення розпірних клинів.

Укладання ламінату проводиться декількома способами:
– Збирають цілу низку панелей і приєднують його до попереднього ряду.
– Кожну нову панель приєднують до попереднього ряду та до попередньої панелі одночасно.
Який би простий не здавався укладання ламінату, краще це довірити спеціалісту з досвідом аналогічних оздоблювальних робіт. Ми пропонуємо свої послуги не тільки за укладання ламінату, але й за виконанням усіх оздоблювальних робіту вашій квартирі. Наші майстри не затягують терміни здачі об’єктів і працюють дуже якісно. З розцінками на роботи з укладання ламінату можна ознайомитися в прайсі на сайті нашої компанії. Телефонуйте – і ми проконсультуємо вас та допоможемо оформити замовлення.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.